Hakan Baş | Kayaşehir İstanbul

Hakan Baş, Bensu Soral’ı ailesinden istedi

Hakan Baş, Bensu Soral’ı ailesinden istedi

2015 yılında aşk yaşamaya başlayan iş adamı Hakan Baş ile oyuncu Bensu Soral, evlilik yolunda ilk adımı attı. İş adamı Hakan Baş, sevgilisi Bensu Soral’ı ailesinden istedi. Çift, dün akşam gerçekleşen törenle yüzüklerini taktı.

17 Mart 2018
bosluk

Bensu Soral hastanelik oldu

Bensu Soral hastanelik oldu

Hakan Baş’la evlilik hazırlığında olan oyuncu Bensu Soral, soğuyan havaların etkisine kapılıp hasta oldu. Önceki gece Maslak’taki Acıbadem Hastanesi’ne sevgilisi Hakan Baş’la giden Bensu Soral‘a serum takıldı. Yaklaşık iki saat boyunca hastanede kalan güzel oyuncu, hastane çıkışı pijamalarıyla görüntülendi.

24 Kasım 2017
bosluk

Bensu Soral’a Aşk İyi Geldi

Bensu Soral’a Aşk İyi Geldi

Bensu Soral’a Chopard yetkililerinden ‘Marka elçimiz ol’ teklifi geldi. Güzel oyuncunun dünyaca ünlü markanın dikkatini çekmesinde iş adamı sevgilisi Hakan Baş’ın da bağlantıları etkili oldu.

2 Kasım 2017
bosluk

Bensu Soral ‘Düğün seneye’

Bensu Soral ‘Düğün seneye’

Sevgilisini yalnız bırakmayan Hakan Baş ise, Prag’da yaptığı evlilik teklifiyle ilgili konuştu: “Güzel bir ilişkimiz var, zamanı olduğunu düşündüm ve teklif ettim. Henüz aileler tanışmadı, bütün geleneklerimizi tamamlamak istiyoruz. Düğünü 2018 yılında düşünüyoruz” dedi.

14 Ekim 2017
bosluk

Bensu Soral’a evlenme teklifi

Bensu Soral’a evlenme teklifi

Yaklaşık iki yıldır birlikte olan Bensu Soral (26) ve Hakan Baş (34), hafta sonunu Prag’da geçirdi. Burada sevgilisine bir sürpriz hazırlayan Baş, çıktıkları tekne turunda diz çökerek evlenme teklifinde bulundu. “Bir ömür boyu benimle olur musun? Benimle evlenir misin? Yüzüğü takmamız lazım” diyen iş adamı, Soral’ı şoke etti.

Bir müzisyenin kemanla çaldığı ‘Titanic’ filminin müziği ‘My Heart Will Go On’ eşliğinde tektaş yüzüğü parmağına takılan oyuncu, dakikalarca ağladı. Duygusal anlar yaşayan Soral, “Evet” cevabını verdi.

Çiftin bu romantik anlarına arkadaşları Semih-Yasemen Kaya, Alper Özdemir ve Melis Yürüten de şahit oldu.

10 Ekim 2017
bosluk

Hakan Baş Kimdir?

Etiketler: ,
Hakan Baş Kimdir?

Hakan Baş, 1983 yılında İstanbul doğumludur. Ortaokul ve lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesi’nde tamamlayan Hakan Baş, Cornell Üniversitesi’nde aldığı ekonomi lisansının ardından 2 yıl boyunca New York’taki Bank of America’da çalıştı. Ardından İstanbul’da da Raymond James’te 1 yıl boyunca yatırım bankacılığı bölümünde görev alan Baş, Yale Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansını tamamladı ve Türkiye’ye 2010 yılında döndü. Bir süre boyunca Garanti Bankası Stratejik Planlama departmanında Başkan Yardımcılığı olarak görev yapmıştır.

9 Ekim 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-