Gayrimenkule kış gelmedi

Gayrimenkule kış gelmedi

2017 yılına veda etmeye hazırlandığımız şu günlerde emlak piyasasında hareketlilik tam gaz sürüyor. Kış mevsiminde turistik bölgelerde konut fiyatlarının düşmesi beklenirken, tam aksine fiyatlar bu bölgelerde yükselişe geçti. Haziran ayından bu yana Muğla, İzmir, Çanakkale ve Balıkesir’de de fiyatlar ciddi oranda arttı.

18 Aralık 2017
bosluk

İbrahim Tatlıses oyuncakçı açıyor

İbrahim Tatlıses oyuncakçı açıyor

İmparator lakaplı türkücü İbrahim Tatlıses, en küçük çocuğu Elif için oyuncakçı dükkanı satın aldı. Tatlıses, dükkanın adını da Elif’in Dünyası koydu. İbrahim Tatlıses bir süre önce yerleştiği İzmir Güzelyalı’da oyuncakçı açıyor.

6 Kasım 2017
bosluk

Bittiğinde o yol 3 saate düşecek

Bittiğinde o yol 3 saate düşecek

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Osmangazi Köprüsü’nden günlük ortalama 21 bin aracın geçtiğini belirterek, Bursa-İzmir Kemalpaşa hattının önümüzdeki senenin sonunda açılacağını ve bu hat ile İstanbul’dan İzmir’e sadece 3 saatte gidilebileceğini açıkladı

14 Ekim 2017
bosluk

Kentsel Dönüşümde herkes üzerine düşeni yapmalıdır

Kentsel Dönüşümde herkes üzerine düşeni yapmalıdır

İzmir’de düzenlenen Kentsel Dönüşüm ve Stratejik Yaklaşımlar Kurultayı’nın açılışında konuşan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, kentsel dönüşüm sürecinin gelecek nesilleri koruyacak bir fedakarlık süreci olduğunu belirterek, “Kentsel dönüşümde düğmelerimizi yeniden iliklemeliyiz” dedi.

21 Eylül 2017
bosluk

Akdamar Adası turistlerin gözdesi

Akdamar Adası turistlerin gözdesi

Kentin tarihi ve doğal güzelliklerini görmeye gelenler, Van Gölü’nün  eşsiz maviliği ortasındaki Akdamar Adası ve üzerindeki kiliseyi ziyaret etmeden  bölgeden ayrılmıyor.

Adayı gezen İranlı Mesut Necakbur, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  Türkiye’yi sık sık ziyaret ettiğini ve bu sayede biraz Türkçe öğrendiğini  söyledi.

Türkiye’nin ve Van’ın muhteşem tarihi güzelliklere sahip olduğunu  anlatan Necakbur, “Buralar Allah’ın bir lütfu. Bu yüzden çok seviyoruz. Yılın  belli dönemlerinde geldiğimiz Türkiye’de bu güzellikleri görme fırsatı buluyoruz.  Akdamar Adası çok güzel bir yer bu güzellikleri herkesin görmesi gerekir. Ülkeme  döndüğümde tüm arkadaşlarımı bu güzellikleri görmeye davet edeceğim.” dedi.

“KENDİMİ Akdeniz VE EGE’DE HİSSETTİM”

İzmir’den torununu ziyaret için Van’a geldiğini belirten Kemal Özdemir  ise Türkiye’nin farklı güzelliklerini görmeyi sevdiğini dile getirdi.

Özellikle Van’ı çok beğendiğini vurgulayan Özdemir, “Van’a gelmişken  Akdamar Adası’nı da görmek istedik. Burası gerçekten doğa harikası. Mavisi ve  yeşiliyle bana İzmir’i hatırlatıyor. Buraya gelince kendimi Akdeniz ve Ege’de  hissettim. Bu tür güzelliklerin ülkemizde tanıtılması gerekiyor.” diye konuştu.

Osmaniye’den kente gelen Yusuf Furkan Atılgan da Akdamar Adası’nı ilk  kez gezdiğini ifade etti.

Van Gölü ve adanın mutlaka ziyaret edilmesi gerektiğini belirten  Atılgan, “Doğuda böyle güzelliklerin olduğunu hiç bilmiyordum. Bu güzellikleri  yerinde görmem gerçekten düşüncelerimi değiştirdi. Türkiye’nin hiçbir yerinde  görülmeyecek güzellikler burada gizli kalmış.” değerlendirmesini yaptı.

25 Temmuz 2017
bosluk

HGS cezası nasıl iptal edilir?

HGS cezası nasıl iptal edilir?

İZMİR Barosu avukatlarından Yasemin Duygun, kendi aracıyla Aydın ve Seferihisar otoyol gişelerindeki HGS turnikelerinden 5 kez kaçak geçiş yaptığı gerekçesiyle ceza kesildi.

31 Aralık 2016
bosluk

İstanbul cazibe merkezi oldu

İstanbul cazibe merkezi oldu

Yüksek Yargı Kurumlarının Avrupa Standartları Bakımından Rollerinin Güçlendirilmesi Ortak Projesi” kapsamında düzenlenen ”Kentsel Dönüşüm ve Çevre Hukuku Konferansı”nda İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehir belediye başkanları kentsel dönüşüm çalışmalarını anlattı.

11 Mart 2013
bosluk
---- SATIŞ DUYURUSU ---- ------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-