Jackie Chan | Kayaşehir İstanbul

Bitirim İkili 4 geliyor!

Bitirim İkili 4 geliyor!

Jackie Chan ve Chris Tucker’ın başrollerini paylaştıkları ‘Bitirim İkili’ (Rush Hour) serisinin dördüncü filmi geliyor. Hafta sonunda katıldığı bir radyo programında müjdeli haberi veren Hong Konglu aktör, çekimlerin önümüzdeki yıl başlayacağını bildirdi. 1998-2001 ve 2007 yıllarında çekilen seri, dünya çapında 850 milyon dolarlık hasılat elde etmişti. ‘Bitirim İkili 4’ün diğerlerinden farklı bir konu ele alacağını belirten Chan, senaryo üzerinde son rötuşların yapıldığını ve heyecanlı olduklarını söyledi.

9 Ekim 2017
bosluk

Kerem Bürsin Çin Filminde

Kerem Bürsin Çin Filminde

Boks sevdasıyla bilinen Kerem Bürsin’in, Çin yapımı ‘Hou Gong Gui Ying’ isimli bir filmde oynadığı öğrenildi. Gerilim türündeki filmde ‘Adam’ karakterine hayat veren oyuncu hakkında “Jackie Chan’in yeni rakibi” yorumu yapıldı.

Aksiyon ve gerilim tarzındaki filmde ‘Adam’ isimli bir karaktere hayat veren Bürsin’in, uzun süredir aldığı boks ve dövüş derslerini bu filmdeki sahnelerinde de kullandığına kesin gözüyle bakılıyor.

Vizyon tarihi 31 Ekim olan filmin kadın yıldızı ise Hollywood filmlerinde de rol alan Juju Chan.

14 Ağustos 2017
bosluk

Jackie Chan Kimdir?

Etiketler: ,
Jackie Chan Kimdir?

7 Nisan 1954’te Hong Kong’lu çok fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. 7 yaşında Çin Opera Araştırma Enstitüsü’ne başlayan Chan, 17 yaşına kadar bu operaya devam etti. Bu dönemde dövüş sanatları ve akrobasi alanındaki yeteneklerini geliştirme imkanı buldu.

7 Ağustos 2017
bosluk

Jackie Chan, Fenerbahçe taraftarını coşturdu

Jackie Chan, Fenerbahçe taraftarını coşturdu

Ünlü oyuncu Jackie Chan, Instagram hesabından Fenerbahçe logolu spor kıyafetiyle çekildiği fotoğrafı paylaştı, Fenerbahçe taraftarlar coştu!

15 Şubat 2016
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-