Keremcem Dürük | Kayaşehir İstanbul

İlay Erkök: Gülmeyi seviyoruz

İlay Erkök: Gülmeyi seviyoruz

‘Seni Gidi Seni’  filminde rol alan İlay Erkök, sevgilisi Keremcem’le aralarındaki yaş farkıyla ilgili, “Gülüyoruz, zaten gülmeyi seven bir çiftiz. Sanırım artık gözlerimizdeki mutluluğu gördükleri için ‘imrendiren aşk’ diyorlar” dedi.

15 Kasım 2017
bosluk

Keremcem galada İlay Erkök’ü istedi!

Keremcem galada  İlay Erkök’ü istedi!

Habertürk’te yer alan habere göre, abi Koray Erkök’ün tanıştırdığı Keremcem ile İlay Erkök, Murat Boz’un 25 Eylül’deki Harbiye Açıkhava konserinde birbirlerine aşklarını itiraf etti.

Ünlü oyuncu ve şarkıcı, ‘İlk Öpücük’ filminin galasında ise Erkök’ü ailesinden istedi ve olumlu yanıt aldı.

26 Ekim 2017
bosluk

Keremcen İle Yağmur Tanrısevsin Dizisinde Neler Oluyor?

Keremcen İle Yağmur Tanrısevsin Dizisinde Neler Oluyor?

İki Yalancı 6. Bölüm Fragmanı yayında! Serkan ile Duygu’nun birlikte olduğu fotoğraf ortaya çıkıyor; iki yalancı şimdi köşeye sıkışıyor! Serkan’ın, Esraya yaptığı evlenme teklifi ikili, Duygu ile arasında yeni bir mücadeleye neden oluyor!

Serkan’ın herkesin içinde yaptığı evlenme teklifi şok etkisi yaratır. Serkan’a büyük öfke duyan Duygu, intikam planına hazırlanır. Yüzüğünü kaptırdığını düşünen Duygu, Serkan ile Esra’yı da ayırabilmek için kollarını sıvamaya hazırdır. Serkan ile Duygu’nun çekilmiş fotoğrafı, Alp ve Esra’yı büyük bir şaşkınlığa uğratır. Öte yandan Burcu, Cenk ile yeni bir ilişkiye başlar. Sokak ortasında ikili arasındaki romantik dakikalar artar ve Burcu, Cenk’i öper. Bu öpücüğün bir tanığı daha vardır; o da Naci… Naci, büyük bir hayal kırıklığı yaşarken, Burcu ile Cenk’i de büyük bir sürpriz beklemektedir.

İki Yalancı, merakla beklenen yeni bölümüyle 14 Ağustos Pazartesi 20.00’de Kanal D’de!

İKİ YALANCI 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İki Yalancı 5. Bölümde Serkan’ın evlenme teklifi, herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratıyor!

Duygu’nun söylediği yalanları öğrenen Serkan, Naci ve Cenk ile gerçekleri paylaşır. Veli Velioğlu’nun kızı olmadığını ve aslında fakir bir ailenin kızı olduğunu öğrenen Serkan, intikam almak için harekete geçmeye hazırlanır. Aynı şekilde Burcu’nun da söylediği yalanlar, kızların da kendileri gibi zengin olmadığını ortaya çıkarır.

Alp’in evlilik teklifini kabul eden Duygu, kız isteme merasimi için lüks bir ev bulmak için büyük çaba sarfeder. Duygu’nun yalanlarını bilen Serkan, işlere taş koyabilmek için bir adım öne geçer. Kız isteme merasimi ise büyük bir şenliğe sahne olur. Herkes eteğindeki taşları dökmeye hazırlanırken, Serkan’ın son hamlesi Duygu ve Esra’yı derinden sarsacaktır.

14 Ağustos 2017
bosluk

Keremcem Kimdir?

Keremcem Kimdir?

Keremcem Dürük 28 Aralık 1977 Muğla doğumlu oyuncu 1.82 boyunda ve 74 kilodadır. Oğlak burcu olan oyuncu Ege Üniversitesi Uuslararası İlişkiler bölümü mezunudur.

18 Temmuz 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-