Kıbrıs | Kayaşehir İstanbul

Ajda Pekkan, Kıbrıs’tan ev aldı!

Ajda Pekkan, Kıbrıs’tan ev aldı!

Ajda Pekkan, geçtiğimiz yıl Kıbrıs’taki bir markalı konut projesinden daire almıştı. Kıbrıs Gazetesi’nde yer alan habere göre, bulduğu her fırsatta yavru vatan Kıbrıs’a giden Pekkan, Kıbrıs’tan bir daire daha aldı. Ajda Pekkan aldığı muhteşem deniz ve dağ manzaralı konutla Kıbrıs’a yatırım yapmaya devam ediyor.

Bahçeköy’deki villasını kiralıyor

Ajda Pekkan, üç yıl önce alıp eşyalarını bizzat seçerek dekore ettirdiği Bahçeköy’deki süper lüks villasını içindeki eşyaları ile aylık 25 bin dolara kiraya vermek istiyor. Pekkan her detayıyla bizzat ilgilendiği villasından kendisine fazla büyük geldiği için taşınmak istiyor.

23 Ekim 2017
bosluk

Ali Ağaoğlu’na Kıbrıs’ta yoğun ilgi

Ali Ağaoğlu’na Kıbrıs’ta yoğun ilgi

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu geçtiğimiz gün yeni projesi Çekmeköy Park projesinin tanıtımını yaptıktan sonra hafta sonu yakın bir arkadaşının çocuğunun düğünü için soluğu Kıbrıs’ta aldı. Yoğun iş temposundan düğünü fırsat bilip iki gün İstanbul’u terk eden Ali Ağaoğlu dinlenerek stres attı.

Gündüzleri Kıbrıs’ta dolaşan Ali Ağaoğlu yavru vatanda, vatani görevini yapan Mehmetciğin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Popüler bir sanatçı kadar yoğun ilgi ile gören Ali Ağaoğlu hayranları ile bol bol hatıra fotğrafı çektirdi. Güneş ve denizin keyfini çıkaran Ali Ağaoğlu Kıbrıs’ta karşılaştığı sanatçı dostu Tarık Ünlüoğlu ile sohbet etmeyide ihmal etmedi.

9 Ekim 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-