MHP | Kayaşehir İstanbul

‘Yeni sistem oturmadan seçim yapmak akıl dışı’

‘Yeni sistem oturmadan seçim yapmak akıl dışı’

Yeni sistemin taşları yerine oturmadan yapılacak erken seçimin siyasi belirsizlik doğuracağına vurgu yapan Bahçeli, MHP’nin barajı sorunu olduğu iddiaları için de “Barajı geçer, setleri aşarız” yanıtını verdi… MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün Manisa’nın Selendi, Alaşehir, Salihli ve Turgutlu ilçelerinde toplam maliyeti 803 milyon TL’yi bulan 248 projenin açılış ve temel atma törenlerinde katıldı.

24 Kasım 2017
bosluk

Gelin Üniversite sınavını kaldıralım

Gelin Üniversite sınavını kaldıralım

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli özetle şu mesajları verdi:

SİSTEMLE OYNAMAYIN:

Milli eğitim sistemindeki arayışlara artık geniş bir mutabakatla son verilmelidir. Sürekli sistemle oynamak mahsurludur, yanlıştır. Üniversite sınav sistemindeki gel gitler, kafa karışıklıkları, yaşanan tartışmalar maalesef son bulmuş değildir. Bilakis yeni sınav sistemi ilave sorunların doğmasına neden olmuştur.

Radikal adım atmanın, milli bir anlaşma ve kucaklaşmayla yükseköğretime geçiş sistemini kökünden düzeltmenin ve düzenlemenin tam zamanıdır. Geleceğimizi kurtarmanın, gelecek nesillere görevimizi yapmanın tam vaktidir. Hükümete bizim teklifimiz şudur: Gelin üniversite sınavını tamamen kaldıralım. Gelin lisans, yüksek lisans, doktora eğitimlerinin önündeki bariyerleri birer birer yıkalım. Anadolu’nun mazlum çocuklarına tüm imkânları sunalım.

15 Temmuz FETÖ işgal teşebbüsü bize öğretmiştir ki; liyakat tamam, ehliyet tamam; ama hepsinden önemlisi adam gibi adam nesillerin yetişmesi ve yetiştirilmesidir. Hükümete çağrıda bulunuyorum, bir el verin, bir ses verin, bir irade gösterin. Soruyorum, üniversite sınavını kaldırmaya var mısınız?

18 Ekim 2017
bosluk

Devlet Bahçeli: Erdoğan’ın yanındayız

Devlet Bahçeli: Erdoğan’ın yanındayız

Hatay sınırındaki İdlib bölgesini terörden temizlemek amacıyla operasyon düzenleniyor.  Bu operasyon MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye soruldu.

Bahçeli, “Türkiye kendi güvenliği ve oaradaki vatandaşların güvenliği açısından her türlü tedbiri almış ve bunun devam edeceği inancındayız.” dedi ve sözlerinin devamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini bildirdi:

“MHP SAYIN CUMHURBAŞKANI’NIN YANINDADIR”

“Sayın Cumhurbaşkanı bunları bizimle de paylaşmıştır. Sayın Cumhurbaşkanı çok yönlü olayları takip ediyor ve kararlı bir davranış içinde bulunuyor. Kendilerine başarılar diliyoruz. MHP bu tutarlı politikalar devam etttiği sürece Sayın Cumhurbaşkanı’nın yanındadır”

7 Ekim 2017
bosluk

Cumhurbaşkanı Yardımcısı iddialarına açıklama

Cumhurbaşkanı Yardımcısı iddialarına açıklama

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin CumhurbaşkanıYardımcısı olacağına ilişkin iddiaları reddetti.

“NEDEN ÜLKÜCÜ BİR CUMHURBAŞKANI OLMASIN”

MHP lideri Bahçeli’nin ‘Cumhurbaşkanı yardımcısı olabileceğine ilişkin senaryoların gerçeği yansıtmadığını söyleyen MHP Genel Sekreteri Büyükataman, “Dünden bugüne kimseye verilmiş söz yok.” dedi. Büyükataman, “Pazarlık görüntüsü verecek hiçbir şeyin içinde olmayız. MHP tek başına iktidarı hedefleyen bir partidir, niçin 2019’da ülkücü bir cumhurbaşkanı olmasın?” diye konuştu.

7 Eylül 2017
bosluk

Başakşehir’deki Siyasi Partiler Darbeye Hayır Dedi

Başakşehir’deki Siyasi Partiler Darbeye Hayır Dedi

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal 15 Temmuz gecesi gerçekleşen ve milli iradeye kastedilen darbe girişimi ile alakalı Başakşehir’de faaliyet gösteren birçok siyasi parti İlçe Başkanı ve temsilcisiyle bir araya geldi.

20 Temmuz 2016
bosluk

MHP: TOKİ evleri şehit ailelerine verilsin

MHP: TOKİ evleri şehit ailelerine verilsin

MHP Kocaeli İl Başkanlığı, Suriyeli sığınmacılara TOKİ’den ev verilmesine tepki göstererek, konutlarının şehit ailelerine bedelsiz şekilde verilmesi için imza kampanyası başlattı.

15 Temmuz 2016
bosluk

MHP Başakşehir İlçe Başkanı Aykol: Boğazlarına Kadar Yolsuzluğa Bulaştılar

MHP Başakşehir İlçe Başkanı Aykol: Boğazlarına Kadar Yolsuzluğa Bulaştılar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başakşehir İlçe Başkanı Celaleddin Aykol, yoksulluk ve yolsuzlukla mücadele etmek için iktidara gelenler, boğazlarına kadar yolsuzluğa bulaştıklarını söyledi.Genel merkez tarafından ilçe teşkilatını yeniden.

16 Temmuz 2014
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-