Mozilla Firefox | Kayaşehir İstanbul

Firefox Quantum yayında! Chrome’a meydan okuyor

Firefox Quantum yayında! Chrome’a meydan okuyor

Firefox’un gelmiş geçmiş en önemli güncellemesi Firefox Quantum, sonunda yayınlandı! İşte Quantum’u önemli yapanlar… Mozilla, Firefox’un iddialı değişikliklerle gelen 57. sürümünü Firefox Quantum adıyla indirmeye sundu. Web tarayıcısı artık hem daha hızlı, hem de daha düzenli bir arayüze sahip.

15 Kasım 2017
bosluk

Firefox’un yeni sürüm özellikler

Firefox’un yeni sürüm özellikler

Bir dizi değişiklikle gelen Firefox 56’da ekran görüntüsü alma işlevi, sekmeleri gönderme işlevi ve İngilizce dilinde daha iyi form doldurma özellikleri bulunuyor. Şimdiye dek test aşamasında olan ekran görüntüsü aracına daha önce rastlamış olabilirsiniz. Firefox 56’yla birlikte işlev, herkese açılmış bulunuyor.

Firefox Mobile’da bir süredir bulunan sekme gönderme işlevi, artık masaüstü ve diğer mobil uygulamalarda da çalışıyor. Böylece web bağlantılarını Telegram veya diğer mesajlaşma uygulamaları üzerinden göndermenize gerek kalmıyor.

ABD’deki kullanıcılara sunulan otomatik doldurma işlevi ise örneğin alışveriş sitelerinde adres alanı gibi alanlar için öneriler sunuyor. Bu tür alanları ilk kez doldurduğunuzda Firefox’tan verileri saklamaya yönelik bir teklif alıyorsunuz.

2 Ekim 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-