‘Piyasada öyle bir para yok’

‘Piyasada öyle bir para yok’

Nebahat Çehre, dizi starlarının bölüm başı aldıkları astronomik ücretlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Oyuncu, yeni başlayacak ‘Mehmed’ dizisinde başrol oynayan Kenan İmirzalıoğlu’nun bölüm başı 350 bin TL alacağının hatırlatılması üzerine Çehre, “O rakamlara inanmıyorum. Kenan deli gibi çalışıyor ama bana göre piyasada öyle bir para dönmüyor.

11 Ekim 2017
bosluk

Nebahat Çehre Kimdir?

Nebahat Çehre Kimdir?

Nebahat Çehre, 15 Mart 1944 Samsun doğumludur. 4 çocuklu bir ailenin tek kızı olarak büyümüştür. Annesi laz babası ise Gürcü asıllıdır. 5 yaşında ailesi İstanbul’a taşınmıştır. 15 yaşında ‘Türkiye Güzeli’ seçilen Çehre, fotomodellik ve mankenlik yaptığı sıralar kendisine gelen bir teklif üzerine 1961 yılında ‘Yaban Gülüm’ adlı film ile sinemaya ilk adımı atmıştır. 1964’te Yılmaz Güney ile tanışmış, ‘Kemalı Zeybek’ filminde filminde rol aldı. 30 Ocak 1967 yılında Yılmaz Güney ile evlilik yapmış, bu evlilik süresince kameralardan uzak kalmıştır.
Fakat boşanma kararı aldıktan sonra ekran karşısına geri dönmüştür. Çehre, ikinci evliliği sırasında yine sahnelerden uzak kalmıştır.

12 Mart 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir