Nilay Deniz | Kayaşehir İstanbul

‘Ateşböceği’ ekrana veda ediyor

‘Ateşböceği’ ekrana veda ediyor

Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in başrollerinde yer aldığı ‘Ateşböceği’ dizisinden kötü haber geldi.’Ateşböceği’ dizisi, 1 Ekim’de yayınlanan 13’üncü bölümü ile büyük bir reyting kaybı yaşamıştı. Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği dizi, 22 Ekim Pazar günü 16’ıncı ve son bölümü ile ekrana gelecek.

9 Ekim 2017
bosluk

Ateşböceği’de (Nilay Deniz) neler oluyor?

Ateşböceği’de (Nilay Deniz) neler oluyor?

Ateşböceği 13. son bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümler ile Pazar günleri ekrana gelen Ateşböceği dizisinde yine sürpriz anlar yaşandı. Aslı ve Cahide arasındaki savaş kızışıyor. Ateşböceği 14. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İşte son bölümde yaşananlar.

ATEŞBÖCEĞİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aslı ve Barış’ın ayakları yerden kesiliyor; Saklı duyguların ortaya çıkmasıyla Aslı ve Barış’ın ayakları yerden kesilir. Artık her şeye rağmen birliktedirler. Onlar kendi aşklarının peşinden giderken, yenilgiyi kabullenemeyen İlayda, Barış’ı ele geçirmek için Hakan’ın sırrını daha derinden araştırmaya başlar.

En başından beri bu ilişkiye onay vermeyen Cahide ise en sonunda Aslı’ya haddini bildirmeye karar verir. Fakat Aslı’nın cevabı Cahide’nin hiç beklemediği bir savaşın kapılarını açacaktır.

 

2 Ekim 2017
bosluk

Nilay Deniz Evlendi

Nilay Deniz Evlendi

Oyuncu Nilay Deniz, görüntü yönetmeni Erçin Karabulut ile evlendi. Çift, İzmir’de gerçekleşen kır düğünü ile hayatlarını birleştirdi. Fotoğrafları sosyal medyada paylaşılan gecede Nilay Deniz’i rol arkadaşı Seçkin Özdemir de yalnız bırakmadı.

9 Eylül 2017
bosluk

Nilay Deniz Kimdir?

Etiketler: ,
Nilay Deniz Kimdir?

Nilay Deniz 3 Mayıs 1993 yılında Aydın ilinde doğmuştur. Babası da kendisi gibi oyuncudur. Okul hayatında aradığını bulamayan Nilay Denizin ilgisi tiyatroyla buluşmuştur. Yıldızı televizyon dizileriyle parlayacak olan Nilay Deniz, özel tiyatro kollarında eğitimler almış ve artık oyunculuğu meslek olarak seçmiştir. 16 yaşındayken katıldığı bir amatör güzellik yarışmasında derece elde edememesine rağmen Serdar Akar tarafından fark edilmiştir. Böylece ona profesyonel anlamda oyunculuk kariyerinin kapıları açılmıştır. Görüntü Yönetmeni Erçin Karabulut ile nişanlı olan genç oyuncu önümüzdeki sene nikâh masasına oturmayı planlamaktadır. “Aşk Yeniden”dizisinde de Selin karakterini canlandıran Nilay Deniz 2011 yılında Behzat Ç. dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Tam adı “Kıymet Nilay Deniz”dir.

Boğa burcu olan Selin Deniz; 20 Dakika, Ah Neriman, Mor Menekşeler gibi dizilerde de rol alarak oyunculuk alanında kendini geliştirmiştir.
Ödülleri: Genç yetenek, 2015 – 42. Pantene Altın Kelebek Özel Jürisi tarafından “Parlayan Yıldızlar” kategorisinde ödüle layık görüldü.

8 Eylül 2017
bosluk

Nilay Deniz’e kına gecesinde

Nilay Deniz’e kına gecesinde

Geçtiğimiz mayıs ayında görüntü yönetmeni olan Erçin Karabulut’la nişanlanan Nilay Deniz, dün akşam kına gecesi yaptı. Güzel oyuncu, set arkadaşlarının da katıldığı kına gecesinde kırmızı bir elbise tercih etti. Geceye damga vuran ise damadın harman dalı oynaması oldu. 

NİLAY DENİZ KİMDİR?

8 Eylül 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-