Güzel oyuncu ‘Fi’den ayrıldı!

Güzel oyuncu ‘Fi’den ayrıldı!

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı ‘Fi’ dizisinin yeni sezonu ‘Çi’de önemli bir ayrılık gerçekleşti. Akilah Azra Kohen’in çok satan ‘Fi Çi Pi’ kitap üçlemesinden uyarlanan ve internetin en çok ilgi gören dizilerinden olan ‘Fi’nin yeni sezonu Çi’den ayrılık haberi geldi.

18 Aralık 2017
bosluk

Nur Fettahoğlu, ‘Çi’ye konuk oluyor

Nur Fettahoğlu, ‘Çi’ye konuk oluyor

Nur Fettahoğlu, ‘Fi dizisinin ikinci sezonu ‘Çi’de konuk oyuncu olarak boy gösterecek. Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Osman Sonant ve Berrak Tüzünataç’ın yer aldığı, Ay Yapım imzalı ‘‘Çi’ dizisinin ikinci bölümüne, başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu konuk oluyor.

18 Kasım 2017
bosluk

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu Kimdir?

Nur Fettahoğlu 1980 yılında Almanya’da doğmuştur. Beşiktaş Lisesi’ni bitiren Nur Fettahoğlu Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde eğitimine devam etmiştir. Oyunculuk kariyerinden önce uzun yıllar bankacı olarak çalışan Nur Fettahoğlu, ekran tecrübesine spiker olarak başlamıştır. Sky Türk televizyonunda bir süre borsa spikeri olarak görev almıştır.

16 Kasım 2017
bosluk

Nur Fettahoğlu projeleri inceliyor

Nur Fettahoğlu projeleri inceliyor

Oyuncu Nur Fettahoğlu, geçtiğimiz akşam Trump Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Nur Fettahoğlu, Tiyatro Adam’ın sahneye koyduğu Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahnelenen ‘İntiharın Genel Provası’ adlı oyunu izlemeye geldi.

16 Kasım 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir