Oğuzhan Koç | Kayaşehir İstanbul

Oğuzhan Koç: Hedefler tuttu

Oğuzhan Koç: Hedefler tuttu

Oğuzhan Koç ve oyuncu sevgilisi Yağmur Tanrısevsin, önceki akşam Etiler’deki bir mekanda akşam yemeği yedi.

20 Kasım 2017
bosluk

Oğuzhan Koç Kimdir?

Oğuzhan Koç Kimdir?

Oğuzhan Koç, 13 Mayıs 1985 tarihinde Erzincan, Refahiye’de doğmuştur. Bahattin ve Kıymet Koç çiftinin ikinci erkek çocuklarıdır. 13 Mart 1992 tarihinde yaşanan Erzincan depreminin ardından ailesiyle Bursa’ya taşındı. Müzik eğitimi veren özel bir koronun (Ali Cengiz Çelenk Korosu) giriş sınavlarına katıldı ve kazandı.

19 Ekim 2017
bosluk

Yağmur Tanrısevsin’in annesi Oğuzhan Koç’a onay çıktı

Yağmur Tanrısevsin’in annesi Oğuzhan Koç’a onay çıktı

Yağmur Tanrısevsin’in annesi Deniz Tanrısevsin, kızının Oğuzhan Koç’la olan birlikteliğine onay verdiğini belirtirken, evlilikle ilgili sorulara ise “Kendileri bilir artık” cevabını verdi.

Annesiyle bir mağazada alışveriş yaptıktan sonra objektiflere yansıyan 27 yaşındaki oyuncu, hava değişiminden dolayı soğuk algınlığı yaşadığını belirtti.

“Bir kozmetik markasının reklam yüzü olduğu anlaşma için 900 bin lira aldığı” haberlerinin hatırlatılması üzerine Yağmur Tanrısevsin, “Sonuçta çalışıyoruz ve emeğimizin karşılığını alıyoruz” dedi.

Sözün dönüp dolaşıp sevgilisi Oğuzhan Koç’a gelmesi üzerine güzel oyuncu, annesinin yanında utangaç tavırlar sergiledi. “Lütfen annemi bu konularla sıkıştırmayın” diyen oyuncunun aksine Deniz Tanrısevsin, damat adayı Koç’u beğenerek dinlediğini dile getirerek, “Şarkılarını beğenerek dinliyorum, hepsi güzel” cevabını verdi.

Deniz Tanrısevsin, kızı Yağmur’u ekrandan izlerken onunla gurur duyduğunu ancak kimi zaman eleştirip bunu söylemekten geri kalmadığını da sözlerine ekledi.

13 Ekim 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-