‘Arif V 216’yı ilk üç günde kaç kişi izledi?

‘Arif V 216’yı ilk üç günde kaç kişi izledi?

Cem Yılmaz’ın yeni filmi “Arif V 216” geçtiğimiz cuma vizyona girdi. Peki film ilk 3 günde ne kadar izlendi? Türk komedi tarihinin unutulmayan, efsane karakteri Arif ile Robot 216’nın maceralarının anlatıldığı ve 5 Ocak’ta vizona giren film, 3 gün içinde yüzbinlerce kişiyi sinema salonlarında ağırladı.

8 Ocak 2018
bosluk

Reklamın üzerine su içmiş!

Reklamın üzerine su içmiş!

Ozan Güven, önceki akşam sevgilisi Ece Gönen ve Neslihan Demir-Kamil Güler çiftiyle Etiler Kiliza’da yemek yedi. Oyuncu, ‘Fi’de oynadığı Can Manay karakterinin, sürekli su içme sahneleri nedeniyle 2 milyon TL’lik su reklamında oynayacağı haberlerini, “Üzerine bir bardak su içtim” şeklinde esprili bir şekilde yalanladı.

29 Aralık 2017
bosluk

Ozan Güven’e dudak uçuklatan teklif!

Ozan Güven’e dudak uçuklatan teklif!

‘Fi’ dizisinde canlandırdığı ‘Can Manay’ karakteriyle büyük beğeni toplayan, Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Arif ve 216’ ile sinemada da boy göstermeye hazırlanan Ozan Güven, ünlü markaların gözdesi oldu. Oyuncu Ozan Güven, geçtiğimiz günlerde bir otomobil markasının reklam teklifine ‘evet’ dedi. Başarılı oyuncuya gelecek başka bir teklif ise dudak uçuklatacak cinsten.

26 Aralık 2017
bosluk

‘Arif V 216’nın fragmanı yayınlandı

‘Arif V 216’nın fragmanı yayınlandı

Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Seda Bakan’ın başrolünü paylaştığı ‘Arif V 216’ filminin fragmanı yayınlandı. ‘Arif V 216’ fragmanı, ‘216’ karakterinin ‘insan olmak isteğiyle’ geldiği dünyada ‘Arif’le yaşadığı maceralar hakkında izleyiciye küçük ipuçları veriyor.

17 Aralık 2017
bosluk

Ozan Güven Kimdir?

Etiketler: ,
Ozan Güven Kimdir?

Ozan Güven, 19 Mayıs 1975 yılında Nürnberg, Almanya doğumludur. Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 1975 yılında Almanya’da doğan Ozan Güven Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü’nden mezun oldu. İzmir Belediye Konservatuarı’nda oyunculuk dersleri aldı ve ardından Şahika Tekand Tiyatrosu’nda çalıştı. İkinci Bahar, Çiçeği Büyütmek, Koçum Benim, Aslı ile Kerem, Bir İstanbul Masalı, Canım Ailem, Koyu Kırmızı ve Muhteşem yüzyıl gibi televizyon dizilerinde rol aldı. G.O.R.A, A.R.O.G, Yahşi Batı ve Pek Yakında filmlerinde yakın arkadaşı olan Cem Yılmaz’la oynadı.

6 Ekim 2017
bosluk

Cem Yılmaz’dan basına ‘Kendi dünyanızdan haber uydurmayın’

Cem Yılmaz’dan basına ‘Kendi dünyanızdan haber uydurmayın’

Komedyen Cem Yılmaz, önceki akşam Ozan Güven’le birlikte Arnavutköy Zıpkın’da balık yedi. Erken saatte balıkçı keyfini bitiren Cem Yılmaz ile Ozan Güven, çıkışta taksi bulamayınca bir süre yürüdü. Yol üstü taksi bulamayınca sahile geçen ve bir süre taksi bekleyen ikiliyi gören herkes şaşırdı.

5 Ekim 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-

ANKET

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 731
  • Hayır --> 12
Gönder
Sonuçlar