Şahan Gökbakar | Kayaşehir İstanbul

Engin Altan’dan Şahan’a: Sitemizin direği!

Engin Altan’dan Şahan’a: Sitemizin direği!

Eşi Selin Gökbakar’ın doğum gününü kutlarken “Evimizin direği, gemimizin küreği” diye seslendiği ünlü komedyene Düzyatan da eşi Neslişah Alkoçlar vasıtasıyla iyi dileklerde bulunda.

Yakışıklı oyuncu, hem komşusu hem de yakın dostu olan komedyen için kurduğu şu cümlelerle herkesi güldürdü: “Şahan’ım, kardeşim, iyi ki doğdun. Sitemizin direği, sosyal tesislerin küreği, aslan kardeşim.” İkilinin videosu binlerce beğeni alırken Şahan, yaş gününü evinde güzel oyuncu Sedef ailesiyle birlikte kutladı.

23 Ekim 2017
bosluk

Recep İvedik 5 hakkında başlatılan soruşturma sonuçlandı!

Recep İvedik 5 hakkında başlatılan soruşturma sonuçlandı!

Geçtiğimiz aylarda vizyona girerek milyonlarca izleyiciyle buluşan ”Recep İvedik 5” filminde Türk milletine hakaret edildiğini ileri süren Yusuf E., Şahan Gökbakar’ı ve film şirketi Çamaşırhane Film Yapım’ı savcılığa şikayet etti.

Şahan Gökbakar hakkında Türk milletini aşağıladığı gerekçesiyle başlatılan soruşturma sonuçlandı.Yusuf E. isimli izleyicinin şikayetini değerlendiren savcılık, filmin bu unsurlara hakaret etmediğini belirtip takipsizlik kararı aldı.

ŞAHAN GÖKBAKAR’IN AÇIKLAMASI!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan soruşturma kapsamında; filme imzasını atan Şahan Gökbakar’ın ifadesi alındı. Şahan Gökbakar verdiği ifadesinde; ‘Recep İvedik 5’in hem yapımcısı, hem oyuncusu olduğunu belirterek filminin Kültür Bakanlığı’nın onayıyla vizyona girdiğini, aksi taktirde bakanlıktan bandrol alamayacağını söyledi. Ünlü komedyen filmde, Türk milletini ve bayrağını kesinlike aşağılamadığını, tam tersine yücelttiğini düşündüğünü belirtti.

ŞAHAN GÖKBAKAR SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ!

Kendisini şikayet eden kişiyi tanımadığını söyleyen Gökbakar; ‘Recep İvedik 5’in 8 milyona yakın seyirciye ulaştığını sözlerine ekleyerek neden şikayet edildiğini anlayamadığını, üzerine atılan suçlamaları da kabul etmediğini ifade etti.

TÜRK MİLLETİNİ AŞAĞILAMA VE HAKARET SUÇU İŞLENMEDİĞİ KAYDEDİLDİ!

Savcılık da; filmde Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni aşağılama suçunun işlenmediğini kaydetti. Bu nedenle kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verildi.

Yusuf E. isimli izleyicinin şikayetini değerlendiren savcılık, filmin Türk milletini aşağılayıcı unsurlara yer vermediğini ve Türk milletine hakaret içermediğini belirtip takipsizlik kararı aldı.

AZERİ SPORCUYLA BOKS SAHNESİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Recep İvedik 5 filminde, Recep İvedik karakterinin Azerbaycan forması giymiş bir sporcuyla boks yaptığı sahne tepki çekmiş, Giresun Üniversitesi’nden Azeri kökenli akademisyen Prof. Dr. Aygün Attar, söz konusu sahneyle ilgili olarak “Kimse kalkıp filmdeki bu sahnenin basit bir komedi olduğunu ve insanları güldürmek için yapıldığını anlatamaz” demişti. Yaşanan tartışmalar üzerine Şahan Gökbakan söz konusun sahneyi kaldırmıştı.

4 Ekim 2017
bosluk

Savcılıktan Recep İvedik hakkında şikayet

Savcılıktan Recep İvedik hakkında şikayet

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve Türkiye’de en çok izlenme rekorunu kıran ‘Recep İvedik 5’ filminde, Türk milletine hakaret edildiğini ileri süren Yusuf E., Şahan Gökbakar’ı ve film şirketi Çamaşırhane Film Yapım’ı savcılığa şikayet etti.

SUÇLAMAYI REDDETTİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca başlatılan soruşturma kapsamında; filme imzasını atan Şahan Gökbakar’ın ifadesi alındı. Gökbakar verdiği ifadesinde; ‘Recep İvedik 5’in hem yapımcısı, hem oyuncusu olduğunu belirterek filminin Kültür Bakanlığı’nın onayıyla vizyona girdiğini, aksi taktirde bakanlıktan bandrol alamayacağını söyledi. Ünlü komedyen filmde, Türk milletini ve bayrağını kesinlikle aşağılamadığını, tam tersine yücelttiğini düşündüğünü belirtti.

Kendisini şikayet eden kişiyi tanımadığını söyleyen Gökbakar; ‘Recep İvedik 5’in 8 milyona yakın seyirciye ulaştığını sözlerine ekleyerek neden şikayet edildiğini anlayamadığını, üzerine atılan suçlamaları da kabul etmediğini ifade etti. Savcılık da; filmde Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti’ni ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni aşağılama suçunun işlenmediğini kaydetti. Bu nedenle kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verildi. Sabah

2 Ekim 2017
bosluk

Şahan Gökbakar Kimdir?

Şahan Gökbakar Kimdir?

Şahan Gökbakar 22 Ekim 1980 İzmir doğumlu Türk komedyen ve oyuncudur. Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara’da başladı. ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji’nde tamamladı.

7 Ağustos 2017
bosluk

Recep İvedik 4 Geliyor

Recep İvedik 4 Geliyor

Şahan Gökbakar, milyonlarca kişinin izlediği Recep İvedik serisinin dördüncüsü için hazırlıklara başladığını açıkladı.

10 Ağustos 2013
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-