‘Bir Nefes Yeter’ görücüye çıktı

‘Bir Nefes Yeter’ görücüye çıktı

Tuvana Türkay ve Seçkin Özdemir’in başrolünü paylaştıkları ‘Bir Nefes Yeter’in galası Kanyon’da yapıldı. Filmde, mutluluk, romantizm ve hüznün bir arada olduğunu söyleyen Türkay, “Güzel bir iş çıkardık” dedi. Özdemir ise, “İlk sinema filmim. Benim için özel bir yeri olacak” şeklinde konuştu.

12 Ekim 2017
bosluk

‘Ateşböceği’ ekrana veda ediyor

‘Ateşböceği’ ekrana veda ediyor

Star TV’de yayınlanan ‘Ateşböceği’ dizisi final kararı aldı. Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in başrollerinde yer aldığı ‘Ateşböceği’ dizisinden kötü haber geldi.

9 Ekim 2017
bosluk

Seçkin Özdemir Kimdir?

Seçkin Özdemir Kimdir?

Seçkin Özdemir 25 Ağustos 1981 yılında İstanbul doğumludur. Seçkin Özdemir aslen Sinopludur. Dizi oyuncusu olan Özdemir ayrıca dj ve sunucudur. Yakışıklılığı ile ön plana çıkan Seçkin Özdemir, İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayıp üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünde almıştır. Oyunculuk için kendini geliştiren Özdemir “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde tiyatro eğitimi almıştır.

2 Ekim 2017
bosluk

Ateşböceği’de (Nilay Deniz) neler oluyor?

Ateşböceği’de (Nilay Deniz) neler oluyor?

STAR TV’nin keyifle takip edilen dizisi Ateşböceği dün akşam 13. son bölümü ile ekrana geldi. Aslı ve Barış arasındaki romantik anlar izleyenleri ekrana kilitledi. Peki Ateşböceği 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2 Ekim 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir