Sıla kapalı gişe!

Sıla kapalı gişe!

Pop müziğin sevilen sanatçısı Sıla, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği, kariyerinin 10’uncu yılına özel projesi ‘ON’dan Kalan’ konser serisinin dördüncüsünü önceki akşam gerçekleştirdi.

15 Kasım 2017
bosluk

Sıla Gençoğlu Kimdir?

Sıla Gençoğlu Kimdir?

Sıla Gençoğlu 1980 yılında Denizli doğumludur. Sıla Gençoğlu Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci. İlkokulu yıllarını Denizli’de geçiren Sıla lise eğitimini ananesinin yanında İzmir’de almıştır. Sahne çalışmalarına ilk olarak İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi üzerine çalışmıştır.
Sıla’nın zaman içinde yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi değerli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşumuna zemin hazırladı.

13 Ekim 2017
bosluk

Sıla’yı öğretmeni izledi!

Sıla’yı öğretmeni izledi!

Geçtiğimiz hafta sonu iki gün üst üste İzmir’de sahne alan Sıla, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği sonbahar turnesiyle yeniden hayranlarıyla buluştu.

9 Ekim 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir