Sylvester Stallone’a ‘tecavüz’ suçlaması!

Sylvester Stallone’a ‘tecavüz’ suçlaması!

‘Rocky’ ve ‘Rambo’ serilerinin yıldızı Sylvester Stallone’nun, 1986 yılında korumasıyla birlikte 16 yaşında bir kıza tecavüz ettiği iddia edildi. 71 yaşındaki ABD’li aktör, iddialara ilişkin “Tamamen yalan” dedi.

17 Kasım 2017
bosluk

Sylvester Stallone Kimdir?

Sylvester Stallone Kimdir?

Sylvester Stallone, 6 Temmuz 1946 tarihinde New York- Amerika’da İtalyan göçmeni bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Eğitime başladığı Devereaux Lisesi’nde futbol, münazara ve el becerilerinde gösterdiği başarıyla kısa zamanda ön plana çıkan Stallone, bu sırada çeşitli okul oyunlarıyla sahneye çıkma fırsatı buldu.
Buradan mezun olduktan sonra atletizm diploması aldı. Sergilediği davranış bozuklukları yüzünden tam 12 kere okul değiştiren Stallone, 1967 senesinde Miami Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitime başladıysa da 1969 senesinde mezun olamadan ayrılıp New York’a gitti.

11 Ekim 2017
bosluk

Sylvester Stallone kızlarıyla buluştu

Sylvester Stallone kızlarıyla buluştu

Hollywood’un usta aktörü Sylvester Stallone, önceki akşam kızları Sophia ve Sistine’le birlikte çıktığı akşam yemeğinde görüntülendi. Casa Vega adlı restoranda yemek yedikten sonra objektiflere birlikte poz veren Sylvester Stallone ile kızları Sophia ve Sistine, keyifli halleriyle dikkati çekti.

11 Ekim 2017
bosluk
------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir