Tamer Karadağlı | Kayaşehir İstanbul

Çocuklar Duymasın final mi yapıyor?

Çocuklar Duymasın final mi yapıyor?

Habertürk yazarı Mustafa Doğan, flaş bir iddiayı gündeme getirdi. Habertürk Gazetesi yazarı Mustafa Doğan, Kanal D’de yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin final yapacağını iddia etti.

10 Kasım 2017
bosluk

Ünlü isimlere montaj şantajı!

Ünlü isimlere montaj şantajı!

Oyuncular Gamze Özçelik ve Tamer Karadağlı, Hülya Koçyiğit’in torunu Neslişah Alkoçlar ve sunucu Seda Akgül gibi 28 ünlünün sosyal medya hesapları ile mail adreslerini ele geçiren hacker çetesinin mağdurları artıyor. Çökertilen çeteyle ilgili 8 ilde 31 şüpheli yakalanırken, operasyonlar sürüyor.

YÜZBİNLERCE FOTOĞRAF

Çete üyelerinin sosyal medya hesabını hackledikleri Tamer Karadağlı’nın çevresine ve kız kardeşine mesaj göndererek para talep ettikleri ortaya çıktı. Oyuncu, çete üyelerinin “Fotoğraflarına montaj yaparız” şantajına da maruz kaldı. Ele geçirilen dijital verileri incelenen çeteden yüz binlerce yazışma ve fotoğraf çıktı. Şantaj yoluyla elde edildiği değerlendirilen yüklü miktarda paraya da el kondu. İddiaya göre; hackerlar bazı ünlü mağdurların iCloud yazışmalarına da ulaştı. Oyuncu Demet Evgar ve spiker Roksan Kunter de mağdur listesinde yer alıyor.

KARADAĞLI’DAN TEŞEKKÜR

Geçen ağustosta sosyal medya hesabı hacklenen Karadağlı, şöyle konuştu. Siber polise teşekkür eden ünlü oyuncu şöyle dedi: “2 aydır sosyal medya hesabım benim elimde değildi. Kullanamıyordum. Çevremdeki ve hesabımda bulunan listemdeki bütün insanlara mesajlar atarak para istemişler. Kız kardeşime bile mesaj atmışlar. Bana da mesajlarla ve mail yoluyla ulaşıp para istediler. ‘Fotoğraflarına montaj yaparız’ gibi bazı ifadeler kullandılar. İstanbul Siber Polisi çok iyi çalışıyor. Çok başarılılar ve bu olayda kısa sürede netice aldık. Dijital ortamda mağdur olan herkes mutlaka polise başvurmalı çünkü netice alınıyor.”

HEDEF İSİMLERİ LİSTE YAPMIŞLAR

Ünlü isimlerin sosyal medya hesapları ile mail adreslerini hackleyen çeteye ait dijital dokümanlardan, dolandırmayı hedefledikleri ünlü isimlerin listesi çıktı. Listede çok sayıda oyuncu, manken, şarkıcı ve futbolcu bulunuyor. (Sabah)

7 Ekim 2017
bosluk

Çocuklar Duymasın’da Vatan Şaşmaz’ın yerine kim gelecek?

Çocuklar Duymasın’da Vatan Şaşmaz’ın yerine kim gelecek?

Çocuklar Duymasın dizisinin yıldızı Tamer Karadağlı katıldığı programda, aynı dizinin Engin karakterini canlandıran ve geçtiğimiz günlerde Filiz Aker tarafından sırtından ateş edilerek olaylı bir şekilde öldürülen Vatan Şaşmaz’la ilgili alınan kararı açıkladı.

Radyo Programcısı Adem Metan, Radyo Viva’daki programında Tamer Karadağlı’yı ağırladı. Usta oyuncu, kendisine yöneltilen tüm soruları açık yüreklilikle cevapladı.

27 Ağustos’ta hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz’la ilgili konuşan Karadağlı, “Duygusal anlar yaşadım. Aynı seti paylaştığımız için duygulandık” dedi.

Ünlü oyuncu, “Engin karakterini Vatan oynuyordu. Ancak bir daha gelmeyecek. Başka bir şehre gidecek. Vatan’ı kaybettik ama ‘Engin’i de kaybettik. Bir başkası oynamayacak. Vatan’ın en ufak bir saygısızlığını görmedim” şeklinde konuştu.

Çocuklar Duymasın’ın yıldızı Tamer Karadağlı, aynı dizide ‘Engin’ karakterini canlandıran ve yakın geçmişte hayatını kaybeden Vatan Şaşmaz’ın yerine diziye herhangi bir ismin katılmayacağını açıkladı.

25 Eylül 2017
bosluk

Karadağlı: Erdoğan’ın hitabından etkileniyorum

Karadağlı: Erdoğan’ın hitabından etkileniyorum

Siyasi görüş ayrılıklarının kutuplaşmaya kadar götürülmesini ve hakaret, küfüre varan eleştiri dozunu yanlış bulduğunu söyleyen Karadağlı Cumhurbaşkanı Erdoğan için de önemli ifadelerde bulundu. “Cumhurbaşkanı’nın etkili bir hitabeti var. İnsanların anlayabileceği bir hitap dili var. Ben de etkleniyorum” diyen Karadağlı ” Cumhurbaşkanlığı makamına saygı göstermek zorundasınız” dedi.

İşte konuşmasından ayrıntılar;

Ünlü Radyo Programcısı Adem Metan’ın konuğu olan Çocuklar Duymasın’ın “Haluk”u, Tamer Karadağlı, 8 yıl sonra diziye hiç ara vermemiş gibi yeniden başladıklarını belirtti. Bunun arz ve talep meselesi olduğunu ifade eden Karadağlı, insanların aileyi benimsediğini kaydetti. Karadağlı, “Haluk”karakterini sevdiğini vurgulayarak, “İnsanlar o karakteri severek izliyor” dedi.

“HALKI İYİ GÖZLEMLEYİP AYNI DİLİ KONUŞURSANIZ…”

Karadağlı, “Devam etme kararı aldık. Dizide küçük meseleler var. Havuç küçükken cep telefonu istiyordu, şimdi araba istiyor. Yorganın açık kalması, ince belli bardakta çay içmek gibi her evde olan meseleler var. Bazen maya tutuyor bazen tutmuyor. Önemli olan insanların gönlüne dokunmaktır. Birol Güven, Türk insanını çok iyi gözlemlemiş. Ben de yazdığını doğru aktarmışım. Parayla satın alınabilecek bir şey değil. Onunla çok iyi anlaştık. Çok zeki bir insandır. Gizli ajandası yoktur. Bir diziyi tutturmak çok zordur. Aramızda hiçbir anlaşmazlığımız olmadı ” şeklinde konuştu.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ETKİLİ BİR HİTAP DİLİ VAR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iyi bir hatip olduğunun altını çizen Karadağlı, bunu söylediği için bazı çevrelerden tepki aldığını söyledi. Erdoğan’ın etkileyici bir ses tonuna sahip olduğunu da vurgulayan Karadağlı, “İnsanları etkileyici bir hitap gücü var. Doğru hitap ediyor. İnsanların anlayabileceği bir dile sahip. Ben de etkileniyorum. Etkilenmediğim günler de oluyor. Rahmetli Demirel’in de iyi bir hatip olduğu söylenirdi”

“CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMINA SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDASINIZ”

Türkiye’de muhalefet veya karşı taraf diye iki türlü inanış olduğunu da savunan Karadağlı, bir tarafın canhıraş eleştirilmesinin istendiğini belirtti. Karadağlı, eleştirinin dozunun çok önemli olduğunu ve küfür edilmemesi gerektiğini belirtti. Karadağlı, “Bunları söyledim diye bana yine bir sürü insan kızacak. Ancak, Cumhurbaşkanlığı makamına saygı göstermek zorundasınız” dedi.

22 Eylül 2017
bosluk

Tamer Karadağlı Kimdir?

Tamer Karadağlı Kimdir?

Tamer Karadağlı 24 Mayıs 1967 yılı Ankara doğumludur. Oyunculuğun yanı sıra ses sanatçılığı da yapan Tamer Karadağlı Azeri kökenli Kars Sarıkamış’lıdır.

31 Temmuz 2017
bosluk

Çocuklar Duymasın’da Dekor değişme

Çocuklar Duymasın’da Dekor değişme

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın, “Üçüncü Sürümü ile Zirvede” başlıklı yazısı şöyle:

“Çocuklar Duymasın üçüncü sürümüyle yine zirvede yer aldı. Başından beri ilginç bir girişim olarak görüyordum. Kimi bitpazanna nur yağma olarak niteliyordu. Ben o kadar acımasız değildim ama bu denli bir özlemi de hesap edemedim…

Dizi Kanal D’de yayınlanan ilk bölümüyle tüm izleyici gruplarında tekrarıyla birlikte ilk iki sıraya oturdu. Yani iyi iş yaptı…

Benim gibi merak duygusu ağır basanlar, bir parça nostalji yapmak isteyenler, izleyecek bir şey bulamayanlar ve ilk kez izleyenlerle sosyal medyada da zirveyi kapan dizinin durumu bellidir.
Bu yazı açık ara önde kapar. Kış içinse, durduk yerde kahinlik yapmayalım!

Çocuklar Duymasın’da 6 Değişme

‘Haluk’ o meşhur ‘Taş Fırın Erkeği’ imajını bir kenara koyup bir parça da siyasallaşarak ‘milliyetçi muhafazakar’ kimliğiyle öne çıkarıldı, bu bir!

‘Meltem’ ve diğer karakterlerde müthiş bir değişim yoktu, ama Vatan Şaşmaz zamanı 10 küsur yıl öncesinde dondurmuştu, bu iki!

Gözler en çok ‘Havuç’ karakterini aradı ama diziye yeni giren iki karakter dikkat çekti. Kemal Kuruçay’ın canlandırdığı ‘Bilinçli Osman’ ve Suzan Kardeş in hayat verdiği ‘Çaycı Hüseyin’in annesi ‘Kadriye’ rolü bir parça havada kaldı, bu üç!

Birol Güven her daim iç içe olduğu sosyal medya ve eğitim sistemine sağlam giydirmelerde bulunarak gözle görülür bir hiza çalışması yaptı, bu dört!

Dizinin isminin hakkını verecek bir çocuk karakter ortalıkta yoktu ama karakterlerin çoğu ‘kuşak farkından dolayı yanan devreleri’ yüzünden çocuklaşmıştı zaten, bu beş!

30 Temmuz 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-