Hüseyin Avni Mutlu mahkemede torununu sevdi

Hüseyin Avni Mutlu mahkemede torununu sevdi

FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün Mülkiye yapılanmasında yer aldığı iddiasıyla tutuklu yargılanan İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu, cezaevindeyken dünyaya gelen torunu ile duruşma salonunda hasret giderdi. Gelini tarafından duruşma salonuna getirilen torununu öpen Mutlu,16 aydır cezaevinde.

18 Aralık 2017
bosluk

Ayla’ya FETÖ çelmesi! Hainler bunu da yaptı!

Ayla’ya FETÖ çelmesi! Hainler bunu da yaptı!

‘Ayla’ filminin yapımcısı Mustafa Uslu: Filmim Güney Kore’de gösterilmiyor. Üzerimize oyun oynanıyor. Türkler’in kahramanlıklarının bilinmesini istemiyorlar. Güney Koreli bir kız çocuğu ile bir Türk askerin gerçek öyküsünden uyarlanan, Türkiye’nin Oscar aday adayı filmi ‘Ayla’; Güney Kore’de hâlâ vizyona giremedi.

29 Kasım 2017
bosluk

Bylock nedir? Telefona yüklemek yasak mı?

Bylock nedir? Telefona yüklemek yasak mı?

Bylock nedir sorusu şu sıra oldukça gündemi meşgul ediyor. Peki bylock nedir? Whatsapp gibi bir anlık mesajlaşma uygulaması mı? Yoksa kriptolu bir gizli sohbet uygulaması mı? Bylock üzerine çok şey yazılıp çizildi, her gün haber bültenlerine konu oluyor. Bylock App Store veya Google Play’den indirecebileceğiniz bir uygulama mı? Telefonunuza kolayca yükleyebilir misiniz? Daha da önemlisi bylock kullanmak yasak mı?

19 Kasım 2017
bosluk

DEAŞ Operasyonunda Başakşehir’de Küçük Bir Cephanelik Çıktı

DEAŞ Operasyonunda Başakşehir’de Küçük Bir Cephanelik Çıktı

İstanbul Bayrampaşa’da bir AVM’nin otoparkında bombalarla yakalanan DEAŞ’lılara yönelik operasyonun detayları netleşti. 56 bomba düzeneği, 67 bomba kalıbı, 4 canlı bomba yeleği ele geçirilirken, saldırının ayrıntıları istihbaratçıları dehşete düşürdü.

2 Kasım 2017
bosluk

158 sosyal medya hesabı hakkında yasal işlem yapıldı

158 sosyal medya hesabı hakkında yasal işlem yapıldı

Son 1 hafta içinde 446 sosyal medya hesabı ile ilgili çalışma yürütülürken, 158 kişi hakkında yasal işlem yapıldı. İçişleri Bakanlığı tarafından son bir hafta içerisinde tarihleri arasında terörle mücadele kapsamında sürdürülen operasyonlara ilişkin açıklama yapıldı.

31 Ekim 2017
bosluk

Hazar Ergüçlü’den ilk açıklama!

Hazar Ergüçlü’den ilk açıklama!

Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, PKK belgeselini sosyal medyada yayımlayarak örgüt propagandası yaptığı gerekçesiyle savcılığın karşısına geçti.  Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, PKK belgeselini sosyal medyada yayımlayarak terör örgütü propagandası yaptığı gerekçesiyle savcılığın karşısına geçti.

30 Ekim 2017
bosluk

İstanbul’daki belediyelerde Bylock operasyonu

İstanbul’daki belediyelerde Bylock operasyonu

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığıı’nca İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul İlçe Belediyelerinde görev yapmış Bylock kullanıcılarına yönelik operasyon başlatıldı. 112 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

3 Ekim 2017
bosluk

Tatil beldesinde otopark terörü

Tatil beldesinde otopark terörü

Tatil beldesi olan Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nin simgesi Şeytan Sofrası’nda tam bir otopark terörü yaşanıyor. Balıkesir Ayvalık’ın en gözde yeri olan Şeytan Tepesi’nde tam anlamıyla otoparkçı terörü yaşanıyor.

14 Eylül 2017
bosluk

Diriliş Ertuğrul’un terörle mücadele çağrısı

Diriliş Ertuğrul’un terörle mücadele çağrısı

Alo 140 Terör İhbar Hattı için hazırlanan kamu spotunda rol alan Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncuları, terörü durdurmak için vatandaşlara çağrıda bulundu.

11 Eylül 2017
bosluk

Kayaşehir’li Emlakçı Yakalandı

Kayaşehir’li Emlakçı Yakalandı

Orta Asya ülkelerinden gelen DEAŞ’lı teröristlere kalacak güvenli ev sağlayan Kayaşehirli emlakçı Servet D., eşi Ü.D. sayesinde yakalandı.

3 Eylül 2017
bosluk

Trabzon saldırısının detayları ortaya çıktı!

Trabzon saldırısının detayları ortaya çıktı!

11 Ağustos’ta yapılan saldırıdan iki gün önce Cumhuriyet savcısı da bölgedeymiş. Olay yeri inceleme ekipleriyle birlikte hırsızlığın yapıldığı evi inceleyen savcı delil toplama işlemlerine bizzat nezaret etmiş… İki gün sonra olayla ilgili detaylı araştırma yapmaya gelen ikinci ekip ise pusuya düşürülmüş…

Savcı iki gün önce oradaymış

Trabzon’daki terör saldırısına ilişkin resmi raporlara göre Eren Bülbül’ün ailesi 23 Temmuz’da Maya mezrasındaki evlerine erzak ve çeşitli gıda malzemeleri yerleştirdi. 8 Ağustos’ta eve giden Bülbül ailesi evin camının kırık olduğunu, evdeki bazı gıda maddelerinin de çalındığını fark etti. Durum karakola bildirildi.  9 Ağustos’ta Jandarma birimleri olay yerini incelemek için geldi. TrabzonCumhuriyet savcısı da hem olay yerini görmek hem de detaylı bilgi almak için olay yerine geldi. Evdeki delil toplama ve inceleme işlemlerine nezaret etti.

Eve gelen ikinci ekip

İnceleme tamamlandıktan sonra savcı ve olay yeri inceleme ekibi geri döndü.  Bölgede bu tarz hırsızlık normal görülmediğinden terör şüphesi doğdu. Sonraki gün ayın 11’inde terör ve istihbarat ekipleri olay yerini görmek ve tekrar incelemek için sivil olarak bölgeye gitti.  İnceleme tamamlanıp geri dönülecekken çevrede pusuya yatmış olan teröristler ateş etmeye başladı. İlk ateşte Astsubay Ferhat Gedik, polis memuru Namık Ökten ve hırsızlık yapılan evin çocuğu Eren Bülbül vuruldu. Astsubay Gedik’e üç; Eren Bülbül’e de iki kurşun isabet etti. Ekipteki diğer askerlerin ateşle karşılık vermesi üzerine havanın sisli ve görüş mesafesinin düşük olmasından faydalanan teröristler kaçtı.

Teröristlerin daha önceden mi pusuya yattıkları yoksa tekrar geldikleri sırada oradaki ekiple karşılaştıkları bilinmiyor. Bölgedeki operasyonlar devam ediyor.  Dün ikinci ameliyatını olan yaralı polis memuru Namık Öztel’in durumu ise iyiye gidiyor. MİLLİYET

14 Ağustos 2017
bosluk

Başakşehir’de PKK operasyonu

Başakşehir’de PKK operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçen cumartesi akşamı Başakşehir Güvercintepe Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi’nde bir İETT otobüsüne molotofkokteylli saldırı gerçekleştirdiği belirlenen 14 kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

19 Temmuz 2017
bosluk

Kumpasçı Kayaşehir’de Yakalandı

Kumpasçı Kayaşehir’de Yakalandı

İki aydır gizlendikleri İstanbul Kayaşehir’deki evde yakalanan Selam Tevhid kumpasçısı savcılar Sarıkaya ve Çimen ile hâkim Gündoğdu tutuklandı.

21 Şubat 2017
bosluk
---- SATIŞ DUYURUSU ---- ------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-