Toki’den Başakşehir’e 603 lira taksitle ev

Son Güncelleme: 20 Ağustos 2017 - 5:35 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) İstanbul Başakşehir Kayaşehir’de mahalle konseptiyle yapmış olduğu konutları satışa çıkardı.

Toki'den Başakşehir'e 603 lira taksitle ev

Başakşehir‘de Orta gelir grubu düşünülerek inşa edilen 1892 konut arasında en düşük ödeme 603 lira en yüksek ödeme 2.983 lira olarak belirledi. Konut fiyatların 144 bin lira ile 477 bin lira arasında değiştiği konutlara başvuru için “hiç konut sahibi olmama” şartı aranacak.

2018 Konut Projeleri

Satış projesinde  %5 oranında şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri, en az yüzde 40 engelli vatandaşlara da kontenjan ayrılmış durumda.

Başvuruda bulunacak kişilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve İstanbul’da en geç 31 Aralık 2015’ten itibaren kesintisiz ikamet ediyor olması gerekiyor.

Ayrıca kendisine, eşine veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı bağımsız herhangi bir gayrimenkulünün bulunmaması, daha önce TOKİ’den konut satın almamış, konut kredisi kullanmamış olması, 18 yaşını doldurması ve bütün bunları belgelemiş olmaları gerekiyor.

TOKİ Kayaşehir projesinde satışa çıkan 1+1 daire fiyatları ve ödeme planı için TIKLAYINIZ

TOKİ Kayaşehir projesinde satışa çıkan 2+1 daire fiyatları ve ödeme planı için TIKLAYINIZ

TOKİ Kayaşehir projesinde satışa çıkan 3+1 daire fiyatları ve ödeme planı için TIKLAYINIZ

Başvuru sahipleri, satışa sunduğumuz projeler kapsamında yer alan konut tiplerinden sadece birisi için başvuru yapabilecek.

Başvurular eylülde, kura ekimde Şartları sağlayan kişiler, 5-20 Eylül’de Türkiye Halk Bankasının İstanbul’daki bütün şubelerinden 5 bin lira başvuru bedelini yatırarak projeye başvurabilecek.

Kuralar, 4 Ekim’de noter huzurunda çekilecek. TOKİ’nin listeyi açıklamasının ardından www.kayasehiristanbul.net adresinde yayınlanacaktır. Halk Bankasının İstanbul’daki tüm şubelerinden başvuru koşulları ayrıntılı olarak öğrenilebilecek.


Toki’den Başakşehir’e 603 lira taksitle ev ile Benzer Yazılar:

20 Ağustos 2017 Saat : 5:35

“Toki’den Başakşehir’e 603 lira taksitle ev” için 1 Yorum

  1. Yorum dedi ki:

    1+1’e bodrum kata 64 bin verecem hee ondan sonra bin küsür lira taksitle memur endeksli 144 ay ödeyecem ne akıllısınız siz öyle Alanlarda hiç akıl yok mu

Toki’den Başakşehir’e 603 lira taksitle ev Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir