Toki’nin 6 bin peşinat kampanyası büyük ilgi gördü

Son Güncelleme: 22 Kasım 2012 - 4:13 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) “Erken gelen alır” kampanyası yoğun ilgi görüyor. Vatandaşlarımız uzun yıllar bekledikleri kira öder gibi konut sahibi olma sisteminde, 6 bin peşin 240 ay vade ile sahip olabiliyorlar.

Toki'nin 6 bin peşinat kampanyası büyük ilgi gördü

Kira öder gibi ev sahibi yapacak kampanyadan yararlanmak isteyen konut alıcıları Toki Tanıtım ve Satış Ofisleri’ne akın ediyor.

Toki Tanıtım ve Satış Ofisi’nden yapılan açıklamaya göre, 6 bin TL peşinat ve 240 ay vadeli konut satışlarına vatandaşlar yogun ilgi gösteriyor. Tabii bu ilgi neticesinde bazı yerlerde de TOKİ yok satıyor.

Vatandaşların ihtiyacı olan daireyi alabilmeleri için “erken davranmalarının gerektiğini” söyleyen TOKİ Satış Ofisi yetkilileri, “6 bin tl peşinat ve 240 ay vade ile bazı şehirlerde vatandaşlarımızn daire sahibi olmaları kira ödemekten bile ucuza geliyor” diyorlar. Ayrıca “Amerika ve Avrupa ülkelerinde olan uzun vadeli mortgage sistemi ile artık Türkiye’de de konut sahibi olmanın vatandaşı mutlu ettiğini, bundan haberdar olmayan bilhassa kiracı konumundaki kişilerin daire sahibi olabileceklerini”de ekliyorlar.


Toki’nin 6 bin peşinat kampanyası büyük ilgi gördü ile Benzer Yazılar:

22 Kasım 2012 Saat : 4:13

Toki’nin 6 bin peşinat kampanyası büyük ilgi gördü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir