TOKİ’nin gayrimenkul sertifikası ihracı ile ilgili açıklaması

Son Güncelleme: 14 Nisan 2017 - 7:44 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • TOKİ’nin gayrimenkul sertifikası ihracı ile ilgili açıklaması
0 Paylaşımlar

TOKİ, mart ayında gerçekleştirilen gayrimenkul sertifikası halka arzında talep toplamanın 42,50 TL’den sabit fiyatla gerçekleştirildiği ve herhangi bir yatırımcıya hiçbir şekilde fiyat iskontosu yapılmadığını duyurdu.

TOKİ'nin gayrimenkul sertifikası ihracı ile ilgili açıklaması

TOKİ’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında “Vakıf Yatırım Menkul Değerler AŞ tarafından 3 Nisan tarihli KAP duyurusunda bildirildiği üzere, 29-30-31 Mart tarihinde Park Mavera 3 projesine ilişkin sabit fiyatla talep toplama yöntemiyle gerçekleştirilen ‘Gayrimenkul Sertifikası’ halka arzında, toplam 143 milyon 242 bin 425 TL değerindeki her biri 42,50 TL olan 3 milyon 370 bin 410 adet ‘Gayrimenkul Sertifikası’ satışı gerçekleştirilmiştir.

Bu ifadeden açıkça anlaşılacağı üzere, talep toplama 42,50 TL’den sabit fiyatla gerçekleştirilmiş ve herhangi bir yatırımcıya hiçbir şekilde bir fiyat iskontosu yapılmamıştır. Dolayısıyla halka arzımızda bireysel ve kurumsal yatırımcıların tamamına 42,50 TL den sertifika satışı gerçekleştirilmiştir.” ifadeleri kullanıldı.


TOKİ’nin gayrimenkul sertifikası ihracı ile ilgili açıklaması ile Benzer Yazılar:

14 Nisan 2017 Saat : 7:44

TOKİ’nin gayrimenkul sertifikası ihracı ile ilgili açıklaması Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir