Türk Telekom Aboneliğinizi Sakin İptal Etmeyin!!!

Son Güncelleme: 9 Aralık 2013 - 1:25 3 Yorum Yazar:

 • Anasayfa
 • Türk Telekom Aboneliğinizi Sakin İptal Etmeyin!!!
0 Paylaşımlar

Merhaba Kayaşehir sakinleri, bildiğiniz üzere Kayaşehir’e taşındığımız zaman bize farklı gelen ilk şeylerden biride Türk Telekom hizmeti olmuştu.Türk Telekom Aboneliğinizi Sakin İptal Etmeyin!!!Türk Telekom evimize mevcut altyapıda olandan farklı olarak ayrı bir hat çekmiş ve her eve modem bağlantısı ile telefon hizmetini götürmüştü. Bu duruma itiraz etme hakkımız bile yoktu. Çünkü Türk Telekom Kayaşehir’e böyle hizmet verecekti.
Ben geçenlerde bir olaya şahit oldum bu durumu sizler ile paylaşmak istiyorum:

Kayaşehir’de oturan bir vatandaş Türk Telekom müracaat edip telefon hattının kapatılmasını istemiş. İkitelli Türk Telekom müdürlüğüne gidip modemi iade etmiş. Sadece son tüketim faturası beklerken kendisine 350 TL.lik fatura gönderilmiş. Faturayı görür görmez ikitelli Türk Telekom müdürlüğüne gitmiş. İtiraz etmiş itirazı yetkililer tarafından incelendikten sonra haklı bulmuş ve faturanın iptali için kayıt açılmış. Ancak 6 ay geçmesine rağmen fatura iptal olmamış. Hatta bu arada vatandaş 6 sever daha itiraz başvurusunda bulunmuş. Tüm başvurular zaman aşımına uğratılıp işlem yapılmamış. Sonunda fatura Hukuk’a intikal etmiş ve haciz için Türk Telekom tebligat göndermiş ve vatandaşın hukuksal mücadelesi hala devam etmekte.

Türk Telekom, hattının iptal edilmesine kızmış olacak ki vatandaşı kendince cezalandırma yöntemine girişmiştir. Koskoca firmanın düşmüş olduğu hali sizler ile paylaşmak, hattını iptal ettirmeyi düşünenlere olacakları önceden haber vermek istedim vesselam…

Adem Yılmaz

adem.trb@gmail.com


Türk Telekom Aboneliğinizi Sakin İptal Etmeyin!!! ile Benzer Yazılar:

9 Aralık 2013 Saat : 1:25

“Türk Telekom Aboneliğinizi Sakin İptal Etmeyin!!!” için 3 Yorum

 1. Yollugtigin dedi ki:

  benzer olayı ben yaşadım, aylarca uğraştım, yüklü fatura çıkarıldı, modemi teslim ettiğim halde teslim edilmemiş gibi işlem yapıldı, ikitelli telekom’a defalarca gidip geldim,müşteri hizmetlerini defalarca saatlerce konuştum, en son yüklü bir fatura ödedim fakat akibet hala belli değil. BENİ ŞAŞIRTAN ŞİKAYET VAR SİTESİNDE HER GÜN BÖYLE ONLARCA ŞİKAYET YAZILIYOR FAKAT BAKANLIK AKILALMAZ BİR SESSİZLİĞE BÜRÜNMÜŞ VATANDAŞIN BU IZDIRABINA İLGİSİZ KALIYOR.

 2. Mustafa dedi ki:

  türktelekom desene hırsızlığa soyunmuş ne günlere kaldık? tc hukuk devleti….

 3. adem dilber dedi ki:

  ay üzerinde sonunda faturayı iptal ettiler. twitter ve facebook dan türk telekom hesablarına şikateinizi anladan mailler atınız. yardımcı olacaktır.

Türk Telekom Aboneliğinizi Sakin İptal Etmeyin!!! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir