Uçuşa 3 saat kala bilet iptal hakkı geldi

Son Güncelleme: 1 Kasım 2017 - 10:08 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,

0 Paylaşımlar

Uçak bileti satış sitesi Enuygun.com, yeni hizmeti ‘Bilet İptal Güvencesi’ ile uçak biletinizi kalkıştan 3 saat öncesine kadar güvence altına alıyor.

Uçuşa 3 saat kala bilet iptal hakkı geldi

Enuygun.com ve Generali Sigorta işbirliği ile sunulan ‘Bilet İptal Güvencesi’ promosyonlu dahil tüm biletleri kapsıyor. Biletini güvence altına alanlar mazeret gerektirmeksizin 3 saat öncesine kadar biletini iptal edebiliyor ve bilet tutarının yüzde 90’ını garanti altına alıyor.

Enuygun.com CEO’su Çağlar Erol, kullanıcılarından gelen talep doğrultusunda böyle bir hizmet başlattıklarını söyledi. Erol, “Artık uçak bileti satın alırken aniden gelişen planlar yüzünden biletim yanar endişesi taşımanıza gerek kalmayacak. Enuygun.com ve Generali Sigorta işbirliği ile hizmete sunulan Bilet İptal Güvencesi ile uçuşa 3 saate kadar bile iptallerde bilet tutarının yüzde 90’ı iade alınabilecek. Yüzde 100 büyüme gerçekleştirdiğimiz sektörde seyahat planlarınızı kolaylaştıracak çözüm ve uygulamalarla karşınızda olmayı sürdüreceğiz. Enuygun.com’un 10. yılını kutlayacağı 2018 yılı için önemli hedefler koyduk. Şirket olarak büyürken Türkiye turizmine ve ekonomisine katkı sağlamaya devam etmek istiyoruz” dedi.

Koşulsuz iade…

Generali Sigorta Genel Müdürü Maurizio Pescarini de, insanların yaşamlarını aktif olarak koruma ve iyileştirme vizyonlarıyla  Enuygun.com’la ortaklığa gittiklerini belirterek, şunları söyledi: “Ortaklığımız kapsamında Bilet İptali Güvencesi sunarak Generali Sigorta’nın seyahat sigortasıyla kullanıcılara Enuygun.com üzerinden alınan uçak biletlerinin koşulsuz iade imkanını tanıyoruz.

Ürünün bu kadar kısa sürede piyasaya sürülmesi, deneyimimiz ve güçlü uluslararası varlıklarımız sayesinde mümkün oldu. Bu yeni hizmetin Enuygun.com müşterileri tarafından çok beğenileceğinden ve seyahat pazarında yeni bir standart belirleyeceğinden eminim.”

Sistem nasıl çalışıyor?

Bilet İptal Sigortası için yapılması gereken tek şey, bileti satın  alırken ekranda çıkan ‘Bilet İptalli Seyahat Sigortası’ seçeneğini işaretlemek. Böylece satın aldığınız bilet ‘iptal güvencesi’ altına alınmış oluyor.

Sadece bilet alım aşamasında seçenek olarak sunulan seyahat sigortası primini ödeyerek, promosyonlu veya promosyonsuz, yurtiçi ve yurtdışı tüm biletlerinizde, Generali Sigorta güvencesinde verilen Seyahat Sağlık Sigortası ile birlikte bu hakkı kullanabiliyorsunuz. Siz uçmaktan vazgeçseniz bile paranız uçup gitmiyor. Aylar öncesinden huzurla istediğiniz zaman biletinizi alabiliyor. ‘Bir aksilik olursa param yanar’ endişesi taşımıyorsunuz.


Uçuşa 3 saat kala bilet iptal hakkı geldi ile Benzer Yazılar:

1 Kasım 2017 Saat : 10:08

Uçuşa 3 saat kala bilet iptal hakkı geldi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir