Ünlü oyuncunun sevgilisine yakalama kararı…

Son Güncelleme: 30 Kasım 2017 - 10:18 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Oyuncu Wilma Elles’in imam nikahıyla birlikte yaşadığı Kerem Göğüş hakkında hayali proje üzerinden doktor Mehmet Nuri Noyan’a 770 bin TL karşılığında iki daire satarak “dolandırıcılık” yaptığı iddiasıyla yargılandığı davada ifadesinin alınmasına yönelik yakalama kararı çıkartıldı. Göğüş ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılacak.

Ünlü oyuncunun sevgilisine yakalama kararı...

İstanbul 2’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya 2,5 yıldan 8 yıl 9 aya kadar hapis istemi ile tutuksuz yargılanan Kerem Göğüş ile annesi Nurcan İllieez katılmadı. Duruşmada şikayetçi Mehmet Nuri Noyan hazır bulundu.

Kerem Göğüş’ün avukatı müvekkilinin işleri nedeniyle yurt dışına gittiğini belirterek mazeretli kabul edilmesini talep etti.

Noyan’ın avukatı ise “Özellikle sanıklardan Kerem Göğüş 3 celsedir duruşmalara katılmamaktadır. Yakalama kararı çıkartılmasının talep ediyoruz. Her iki sanık hakkında da tutuklama kararı verilmesini talebimizin kabul edilmemesi halinde adli kontrol verilmesini talep ediyoruz” dedi.

YAKALAMA KARARI ÇIKARTILDI

Kerem Göğüş’ün 2’inci celseden itibaren mazeret bildirerek duruşmalara katılmadığına dikkat çeken mahkeme heyeti, bu celse sunulan mazeretin yasal dayanağı bulunmadığı gerekçesiyle savunmasının alınmasına yönelik olarak hakkında yakalama kararı çıkartılmasına, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmasına karar vererek duruşmayı erteledi.


Ünlü oyuncunun sevgilisine yakalama kararı… ile Benzer Yazılar:

30 Kasım 2017 Saat : 10:18

Ünlü oyuncunun sevgilisine yakalama kararı… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir