Vadişehir Bugün satışa çıktı

Son Güncelleme: 31 Mart 2015 - 12:24 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı’nın ortaklığıyla geliştirilen “Vadişehir” projesi Başakşehir’in en değerli noktasında hayata geçiriliyor.

Vadişehir Bugün satışa çıktıÖn talep fırsatlarından faydalanmak için son günün bugün olduğu Vadişehir projesinde satışlar yarın başlıyor.
Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında hayata geçirilen Vadişehir projesinde satış süreci yarın başlıyor. Ön talep süreci yarına kadar devam eden Vadişehir projesi Başakşehir 1. etapta yükselecek.

17 blok halinde tasarlanan Vadişehir Evleri toplam 606 adet konut ve 40 adet ticari birimden meydana geliyor. Projede satışlar yarın gerçekleşecek basın toplantısından sonra başlayacak.

50 dönüm arazi üzerine yayılan Vadişehir projesinde yüzme havuzu, spor alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna ve dinlenme alanları, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

Yüzde 75’i yeşil alandan oluşan Vadişehir Evleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Vadişehir projesinin ön talep fırsatlarından yararlanmak için son gün bugün.

Vadişehir projesi, TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağında yer almaktadır. 5 bin yataklı Sağlık Kompleksi karşısında yer alan proje Başak Konutları Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesi, ihalesi yapılan Havaray Başakşehir istasyonuna yürüme mesafesi, Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor.


Vadişehir Bugün satışa çıktı ile Benzer Yazılar:

31 Mart 2015 Saat : 12:24

Vadişehir Bugün satışa çıktı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir