Vadişehirliler iftarda buluştu

Son Güncelleme: 24 Haziran 2016 - 2:43 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir’in gözde projesi Vadişehir’den daire alan aileler Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül’ün verdiği iftarla bir araya geldi. Vadişehirliler iftarda buluştu

Projeden konut alan 550 ailenin katıldığı iftar davetinde aileler, hem ev almanın hem de seçkin insanlarla komşu olmanın mutluluğunu yaşadı.

Yüksel Akgül, Vadişehir projesinden ev alan ailelere iftar daveti verdi. Başakşehir’in gözde projesi Vadişehir satış ofisi bahçesinde gerçekleşen iftara yaklaşık 550 aile katıldı.
Öncesinde çeşitli etkinliklerin düzenlendiği iftar davetine katılan aileler yeni komşuları ile tanışmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadı.

Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül’de bolluk ve bereketin paylaşıldığı bugünlerde iftar davetine katılan herkese şükranlarını sundu. Böyle bir organizasyon içerisinde yer aldıkları için mutlu olduklarını ifade eden Yüksel Akgül, “Rabbim nasip ederse gelecek sene iftarlarımızı inşallah evlerimizde açacağız” dedi.

Bu projeden hem ev aldıklarını hem de seçkin insanlarla komşu oldukları dile getiren aileler, aynı zamanda prim değeri yüksek bir projede yer almaktan mutlu olduklarını kaydettiler.


Vadişehirliler iftarda buluştu ile Benzer Yazılar:

24 Haziran 2016 Saat : 2:43

Vadişehirliler iftarda buluştu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir