‘Vatan Haini’ 15 Temmuz Mağduru

Son Güncelleme: 9 Ekim 2016 - 12:13 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel çiftinin başrollerini paylaşacağı ‘Vatan Haini’ dizisinin adı, darbe girişimi sonrası sakıncalı olacağı düşüncesiyle ‘Vatanım Sensin’ olarak değiştirdi. 

'Vatan Haini' 15 Temmuz Mağduru

11 yıl sonra tekrar beraber oynamaya hazırlanan 42 yaşındaki Ergenç ile 33 yaşındaki Korel’in yeni dizilerinin 15 Ağustos’ta ya da en geç ay sonu itibariyle başlaması planlanıyor.

Çekimlerin yapılacağı Beykoz Kundura Fabrikası’nda dekorların hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Bir yandan da Amerika’dan gelen yönetmenler cast seçimine devam ediyor. Dizinin senaryosunu Necati Şahin ve Nuran Evren Şit kaleme aldı.

DİZİNİN KONUSU NE?
1918’in İzmir’inde geçen hikayede Halit Ergenç, ‘Cevat’ adlı Vatansever bir askeri oynayacak. Eşi Bergüzar Korel ise onun 2 çocuk doğurmuş eşi ‘Azize’ karakterini oynayacak Çift, çekimler öncesi dinlenmek için geçtiğimiz günlerde oğulları Ali ile birlikte yurt dışı tatiline çıktı.
Sosyal medyada kısa sürede en çok konuşulan konular arasına giren dizi, büyülü, tutkulu ve unutulmaz bir aşkın, savaşın gölgesinde ayakta kalma mücadelesini anlatıyor. Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemiyle başlayan, kimin hain, kimin kahraman olduğunun ilk bakışta asla anlaşılamayacağı büyük savaşın içinde, Parçalanan ailenin yeniden bir araya gelme hikayesi, Kanal D’de ekrana gelecek


‘Vatan Haini’ 15 Temmuz Mağduru ile Benzer Yazılar:

9 Ekim 2016 Saat : 12:13

‘Vatan Haini’ 15 Temmuz Mağduru Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir