Vatan Haini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel birlikte!

Son Güncelleme: 21 Haziran 2016 - 2:11 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Vatan Haini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel birlikte!
0 Paylaşımlar

Halit Ergenç’in Vatan Haini adını taşıyan projede Ergenç’e kimin eşlik edeceği ise sonunda ortaya çıktı.Vatan Haini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel birlikte!

Halit Ergenç’in Vatan Haini dizisindeki partneri eşi Bergüzar Korel olacak. Son olarak Muhtemeş Yüzyıl dizisinde bir araya gelen ikili bu defa çok daha yakın sahnelerde boy gösterecek. Renkli Sayfalar programının iddiasına göre Kanal D’de yayınlanacak dizide Korel ‘Azize’ adlı karakterle seyircinin karşısına çıkacak.

VATAN HAİNİ DİZİSİ HAKKINDA
‘Muhteşem Yüzyıl’ın ardından ekranlara iki yıl veda eden Halit Ergenç’in yeni dizisi Vatan Haini’nde hazırlıklar son sürat devam ediyor. Ağustos ayında başlanması planlanan dizinin mekan ve set hazırlıklarına başlandı bile. Ancak Halit Ergenç’in rol arkadaşının kim olacağı konusundaki tartışmalar da sürüyor. Farklı isimlerin ön plana çıkması üzerine dizinin yapımcısından açıklama geldi: Dizinin adı ve diğer bilgileri ne yazık ki yanlış.

İŞTE O3 MEDYA TARAFINDAN YAPILAN O AÇIKLAMA
“O3 Medya’nın yeni dönem dizisi “Vatan Haini” ile ilgili yazılı basın ve sosyal medyada yer alan haberlerde dizinin adı ve diğer bilgileri ne yazık ki yanlış yer almaktadır. Diziye ait en güncel ve doğru bilgiler aşağıda yer almaktadır.

“GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”
Projenin ilk başrol oyuncusu Halit Ergenç, O3 Medya ile geçen hafta anlaşmaya varmış ve imza süreci tamamlanmıştır. Halit Ergenç’in başrol oynayacağı, 1919 İzmir’inde geçecek olan yeni sezonun iddialı projesinin oyuncu kadrosu için yurt içi ve yurt dışından birçok oyuncu ile görüşülmektedir. Yapılan bu görüşmeler O3 Medya’nın yaratıcı yapımcı olarak kadrosunda bulunan ve aynı zamanda dizinin yönetmenliğini de üstlenen Taylan Biraderler ve projenin yapımcısı Nermin Eroğlu tarafından bizzat yürütülmektedir.

“DEKOR İNŞA EDİLİYOR”
Necati Şahin ve Nuran Evren Şit’in senaryosunu yazdığı, çekimlerine Ağustos ayında başlanması planlanan dizi için İstanbul, İzmir ve Ege Bölgesinin çeşitli yörelerinde özel mekanların hazırlığına da başlandı. Ana mekânların yanı sıra konu aldığı dönemin duygusuna uygun olarak proje için İstanbul’daki özel bir platoda dekor inşaa ediliyor. 4 ayda tamamlanması planlanan, içerisinde İzmir Kordon Boyu ve dönem mahallelerinin de yer aldığı bu özel dekor için 100 kişiden oluşan sanat grubu titizlikle çalışıyor.”


Vatan Haini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel birlikte! ile Benzer Yazılar:

21 Haziran 2016 Saat : 2:11

Vatan Haini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel birlikte! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir