Vatanım Sensin yeni sezona hazır

Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 - 9:04 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Vatanım Sensin yeni sezona hazır. Çok yakında yeni bölümleri ile ekrana gelecek olan Vatanım Sensin’in 32. bölüm fragmanı yayınladı. Cevdet, özgürlük için mücadeleye devam ediyor. Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi Vatanım Sensin için geri sayım sürüyor. Yeni bölümlerin başlamasını heyecanla bekleyen izleyicinin gözü yeni bölüm fragmanında.

Vatanım Sensin yeni sezona hazır

Vatanım Sensin 32. Bölüm Fragmanı yayında! Cevdet, Türk milletinin özgürlüğü için mücadelesine devam ediyor!

Vatanım Sensin yeni sezon için gün sayıyor! Sevr antlaşmasından sonra Türk milletini hangi zalimlikler bekliyor? Cevdet, bu hain planları durdurmayı başarabilecek mi? Vatanım Sensin yeni sezona yakında başlıyor! Savaşın şiddeti giderek artıyor; Yunan Ordusu’na karşı verilen mücadelede yeni bir dönemece giriliyor!

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayıp, büyük beğeni toplayan Vatanım Sensin yeni sezon fragmanıyla heyecanın giderek artacağının sinyallerini verdi. Cevdet’in küçük kızı Hilal’in tutuklandığı fragmanda, Türk halkının çektiği eziyetler ekrana geldi. Cevdet ve ailesinin İzmir’de verdiği amansız mücadele devam edecek mi? Yunan Ordusu’nun Anadolu’yu işgal emelleri son bulacak mı?


Vatanım Sensin yeni sezona hazır ile Benzer Yazılar:

30 Ekim 2017 Saat : 9:04

Vatanım Sensin yeni sezona hazır Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir