Velilere ‘Serviscell’ hizmeti

Son Güncelleme: 14 Ekim 2017 - 12:51 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Amasya’da özel bir kolejde öğrencilerin servislere sabah ve akşam saatlerinde binip, binmediklerini takip etmeleri için velilerin faydalanabileceği ‘Serviscell Veli Yönetimi’ uygulaması hayata geçirildi.

Velilere'Serviscell' hizmeti

Amasya merkezde eğitim-öğretim hizmeti veren özel bir kolejde öğrencilerin sabah ve akşam saatlerinde servislere binip binmediklerini tespit ve kontrol etmeleri için velilerin dijital ortamda cep telefonlarına (Gsm, 3g, Gprs, Gps, Sms, Nfc,Navigasyon, Bluetooth-Cbs-Mobil, İnternet Tabanlı, 7 inch Serviscell sürücü ekranı) özellikleri bulunan ‘Serviscell Veli Yönetimi’ uygulanmasına geçildi.

Başta en son bırakılan öğrencilerin yaşadığı güvenlik sorunları ve dışarıda servis bekleme riskleri olmak üzere, evden çıkış ve eve dönüş süreçlerinde yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilebilmesi adına uygulama içerisinde güvenlik önlemi ve kontrol mekanizması bulunuyor. Aracın seyir halinde ki hızı gibi teknik detaylar serviscell kontrol panelinden an ve an izlenebiliyor ve oluşabilecek ihlal ile davranışlar saniyeler içinde ilgili kişilere bildirilerek anında müdahale imkânı sağlıyor” dedi.


Velilere ‘Serviscell’ hizmeti ile Benzer Yazılar:

14 Ekim 2017 Saat : 12:51

Velilere ‘Serviscell’ hizmeti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir