Yağmur Tanrısevsin’in annesi Oğuzhan Koç’a onay çıktı

Son Güncelleme: 13 Ekim 2017 - 4:42 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Yağmur Tanrısevsin’in annesi Oğuzhan Koç’a onay çıktı
0 Paylaşımlar

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, önceki gün annesiyle beraber Etiler’de objektiflere yansıdı. Yağmur Tanrısevsin’in annesi Deniz Tanrısevsin, kızının Oğuzhan Koç’la olan birlikteliğine onay verdiğini belirtirken, evlilikle ilgili sorulara ise “Kendileri bilir artık” cevabını verdi.

Yağmur Tanrısevsin'in annesi Oğuzhan Koç'a onay çıktı

Annesiyle bir mağazada alışveriş yaptıktan sonra objektiflere yansıyan 27 yaşındaki oyuncu, hava değişiminden dolayı soğuk algınlığı yaşadığını belirtti.

“Bir kozmetik markasının reklam yüzü olduğu anlaşma için 900 bin lira aldığı” haberlerinin hatırlatılması üzerine Yağmur Tanrısevsin, “Sonuçta çalışıyoruz ve emeğimizin karşılığını alıyoruz” dedi.

Sözün dönüp dolaşıp sevgilisi Oğuzhan Koç’a gelmesi üzerine güzel oyuncu, annesinin yanında utangaç tavırlar sergiledi. “Lütfen annemi bu konularla sıkıştırmayın” diyen oyuncunun aksine Deniz Tanrısevsin, damat adayı Koç’u beğenerek dinlediğini dile getirerek, “Şarkılarını beğenerek dinliyorum, hepsi güzel” cevabını verdi.

Deniz Tanrısevsin, kızı Yağmur’u ekrandan izlerken onunla gurur duyduğunu ancak kimi zaman eleştirip bunu söylemekten geri kalmadığını da sözlerine ekledi.


Yağmur Tanrısevsin’in annesi Oğuzhan Koç’a onay çıktı ile Benzer Yazılar:

13 Ekim 2017 Saat : 4:42

Yağmur Tanrısevsin’in annesi Oğuzhan Koç’a onay çıktı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir