Yağmur Tanrısevsin’in yeni imajı

Son Güncelleme: 23 Ocak 2015 - 8:24 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

‘Katran-The Tragedy’ adlı ilk sinema filminde Jennifer karakterini canlandıran Yağmur Tanrısevsin, korku filmi çekerken çok eğlendiklerini söylediYönetmenliğini Ersen Denk’in yaptığı başrolleri Wilma Elles (Olivia), Yağmur Tanrısevsin (Jennifer), Ayşen Batıgün (Sarah), Lucia Oskerova (Anna), Cihan Toraman (David) ve Jeyan Tözüm (Aunt Lucia) ‘ün paylaştığı “The Tragedy” (Katran) ‘Katran – The Tragedy’ 13 Şubat’ta seyirciyle buluşacak.

‘Katran – The Tragedy’ adlı korku filmiyle ilk kez beyazperde’ye adımını atan Yağmur Tanrısevsin canlandırdığı Jennifer karakteri için saçlarını sarıya boyattı. Güzel oyuncu rolüyle ilgili olarak; “Açıkçası korku filmlerine karşı bir ön yargım vardı. Hatta izleyemeyen bir insandım.

Yağmur Tanrısevsin'in yeni imajıOynadığım ilk filmin korku filmi olması bana da sürpriz oldu. Bunun nasıl bir deneyim olacağını merak ettiğim için kabul ettim ve iyi ki de kabul etmişim, çekimler beklediğimden daha komik ve eğlenceli geçti. Sanat üretimi adına makyajla hayaletler üzerinde korkutucu bir görüntü yaratmaya çalışırken hazırlık sürecinde çok eğlendik. Bu film benim için farklı bir tecrübe oldu ve ön yargılarımdan da tamamen kurtulmuş oldum. Böylesine güzel bir proje geldiğinde tekrar korku filminde rol almayı çok isterim.” dedi.


Yağmur Tanrısevsin’in yeni imajı ile Benzer Yazılar:

23 Ocak 2015 Saat : 8:24

Yağmur Tanrısevsin’in yeni imajı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir