Yangın Merdivenini Mesken Tutmuşlar

Son Güncelleme: 20 Kasım 2016 - 2:48 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayaşehir Konutlarında görülmedik bir olay yaşandı. Bir binanın 10. katında yangın merdiveni boşluğunun mesken edinildiği ortaya çıktı. Yangın Merdivenini Mesken Tutmuşlar

Yangın çıkışına yatmak için döşeklerin serildiği ve uzun zamandır burada yaşadıkları ortaya çıktı.

Toki Kayaşehir Site Yönetimlerinin uyuduğu bir kez daha böylece tespit edilmiş oldu.  Kayaşehir’de Emlak Yönetimlerinin ihmalkar davranışları artık her yönü ile belirgin olmasına rağmen bilinmedik bir el onları hâlâ görevde tutmaya devam ediyor. www.kayasehiristanbul.net olarak site yönetimleri hakkında defalarca haber yapmış olmamıza rağmen iyimserlik anlamında bir gelişmeye şahit olmadık. Şunu belirtmek isteriz ki bizler icraatları ile kurumları değerlendiriyoruz. Yoksa site yönetimlerine karşı bir düşmanlığımız bulunmamaktadır.

Artık şunu söylemeliyiz ki Kayaşehir’in güvenliğini de site işlerini de Kayaşehirliler yapmalıdırlar.

Burnumuzun ucuna kadar kim olduğu belirsiz insanların yerleştiğini düşünürsek bu söylediklerimiz de bize hak verilecektir.

Bu gibi durumlarda kişilerin niyetlerini bilemediğimizden öncelikle Emniyet güçlerine sonrada Aile ve sosyal politikalar bakanlığı 183 çağrı merkezine bildirebilirsiniz. Toki Kayaşehir konut sahipleri binalarında yangın çıkışlarını, sığınakları, kapıcı dairelerinde kimlerin oturduğunu artık site yönetimlerine bırakmadan kendileri kontrol etmelidirler. Burada ki kanunsuzlukları site yönetimleri de veya site yönetimlerinin haberi olmadan kat görevlileri de işleyebilirler.

Kayaşehir Whatsapp Haber Hattımıza gönderin bizlerde yayınlayalım…


Yangın Merdivenini Mesken Tutmuşlar ile Benzer Yazılar:

20 Kasım 2016 Saat : 2:48

Yangın Merdivenini Mesken Tutmuşlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir