Yaşlı ve engellilerin sıcak yemeği Belediye’den

Son Güncelleme: 25 Haziran 2015 - 8:41 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Yaşlı ve engellilerin sıcak yemeği Belediye’den
0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşların iftar ve sahurlarını kapılarına götürüyor.Başakşehir Belediyesi Ramazan ayında hasta ve ihtiyaç sahibi insanları unutmadı. Yaşlı ve engellilerin sıcak yemeği Belediye’den

Belediye ekipleri Başakşehir Belediyesi hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşların iftar ve sahurlarını kapılarına götürüyor.

Başakşehir Belediyesi Ramazan ayında hasta ve ihtiyaç sahibi insanları unutmadı. Belediye ekipleri tarafından Ramazan ayı boyunca hasta ve yaşlılara ücretsiz yemek dağıtımı yapılıyor. Kapılarına kadar gelen hizmetten memnun olan vatandaşlar sıcak yemekler ile iftarlarını ve sahurlarını yapmanın mutluluğunu yaşıyor. Başakşehir Belediyesi tarafından tespit edilen ihtiyaç sahiplerine dağıtılan iftarlık ve sahurluk hizmeti ramazan ayı boyunca devam edecek.

Uzun yıllardır Başakşehir’de oturduğunu ifade eden vatandaşlardan Lebibe Agucuk, “Ayağım kırık yürüyemiyorum yine de şükür Allah’ıma. Belediyemizden Allah razı olsun, Allah daha çok versin inşallah” dedi. Annesiyle birlikte oturan Zatiye Agucuk ise, “Belediyemiz kendisi bizi tespit etti 3 yıldır devam ediyor bu yemek ikramı. Hizmetten memnunuz Allah razı olsun” diye konuştu.

Öte yandan 4 senedir iftarlık ve sahurluk hizmetinden yararlandığını belirten Bedriye Özdemir ise, hasta olduğunu ve yemek pişiremediğini ifade ederek Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiğini söyledi.


Yaşlı ve engellilerin sıcak yemeği Belediye’den ile Benzer Yazılar:

25 Haziran 2015 Saat : 8:41

Yaşlı ve engellilerin sıcak yemeği Belediye’den Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir