Yaz Geldi Hırsızlık Olayları Arttı

Son Güncelleme: 25 Temmuz 2017 - 1:48 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Okulların kapanması ve yaz ayının gelmesi ile beraber İstanbul halkı memleketlerine veya tatile gidiyorlar. Ancak bu durum bir kesim var ki onların iştahını kabartıyor! Hırsızlar…

Yaz Geldi Hırsızlık Olayları Arttı

İstanbul Başakşehir‘de de durum İstanbul genelinden farksız. Toki Kayaşehir konutlarında oturanların azalması hırsızların suç işleme oranını artırmaktadır. Güvenlik ve emniyet zafiyetinden faydalanan hırsızlar gün geçmiyor ki hırsızlık yapmasınlar.

Toki Kayabaşı konutlarındaki çitler, kameralar ve güvenliklerin hiç bir işe yaramadığını bilen hırsızlar gün içerisinde hiç çekinmeden, özellikle giriş katta ki dairelere hırsızlık için girmektedirler. Toki Kayaşehir konutlarındaki site yönetimi boşluğu, sitelerin emniyetini konut sakinlerinin kendi imkanları ile almak sorunda olduğunu tekrardan bizlere hatırlatmadır. İşini düzgün yapmayan, vatandaşı sömürmekten başka bir işi olmayan bu site yönetimlerinin gideceği güne kadar herkes kendi güvenlik önlemlerini almak zorundadır. Bu konu hakkında mağdur olan Kayaşehirlilere geçmiş olsun diliyor.


Yaz Geldi Hırsızlık Olayları Arttı ile Benzer Yazılar:

25 Temmuz 2017 Saat : 1:48

Yaz Geldi Hırsızlık Olayları Arttı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir