Yeni Akit’in Genel Yayın Yönetmeni Başakşehir’de Öldürüldü!

Son Güncelleme: 31 Mayıs 2017 - 9:11 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Yeni Akit’in Genel Yayın Yönetmeni Başakşehir’de Öldürüldü!
0 Paylaşımlar

Başakşehir’de, tartıştığı damadı tarafından bıçaklanarak öldürülen Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel’in cenazesi savcılık incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Yeni Akit'in Genel Yayın Yönetmeni Başakşehir'de Öldürüldü!

Alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinde Başakşehir Yunus Emre Caddesi’ndeki kızı Esma Karanfil’in evine giden gazeteci Kadir Demirel, damadı Cemil Yavuz Karanfil ile tartıştı. Kavgaya dönen tartışmanın ardından Karanfil, yanında bulundurduğu bıçakla kayınpederine saldırdı. Araya giren eşi Esma Karanfil’i de bıçaklayan damat, daha sonra olay yerinden kaçtı.

Aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralanan Demirel olay yerinde hayatını kaybederken, Esma Karanfil ise kaldırıldığı Medipol Hastanesi’nde ameliyata alındı.

Kadir Demirel’in cenazesi, savcılık incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere ambulansla Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Bu arada haberin duyulmasının ardından Kadir Demirel’in eşi Gülseren, oğlu Fatih Demirel, diğer kızı Sümeyye Urhan ile yakınları ve Akit Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu’nun da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi olay yerine geldi.

Olayın gerçekleştiği evin bulunduğu siteye gazetecilerin girişine izin verilmedi.

Öte yandan olay yerine gelen polis ekipleri yaptıkları incelemenin ardından kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.


Yeni Akit’in Genel Yayın Yönetmeni Başakşehir’de Öldürüldü! ile Benzer Yazılar:

31 Mayıs 2017 Saat : 9:11

Yeni Akit’in Genel Yayın Yönetmeni Başakşehir’de Öldürüldü! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir