Zeynep Elçin Kimdir?

Son Güncelleme: 17 Şubat 2018 - 11:42 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Zeynep Elçin , 16 Şubat 1990 yılında İzmir’de doğan Zeynep Elçin, İzmir Başkent Akademi bünyesinde oyunculuk eğitimleri alıp, sonrasında ise, Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nde Tiyatro ve Oyunculuk üzerine eğitimlerini tamamlamıştır.

Zeynep Elçin profesyonel oyunculuk hayatına ilk kez Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde, Kerem Bürsin, Şükran Ovalı, Burcu Biricik gibi isimlerin yer aldığı Şeref Meselesi adlı dizi ile başladı. Daha sonra da Aşk ve Günah, Kaderimin Yazıldığı Gün, Göç Zamanı gibi dizilerde de rol alan Zeynep Elçin, son olarak Fox TV’de yayınlanan Rüzgarın Kalbi isimli dizide, Sibel karakterini canlandırmıştır.

9 yıldır oyunculuk mesleğinde olan Zeynep Elçin verdiği bir röportajda hiç kimsenin kendisini yönlendirmediğini, başlarda çok zorlandığını ve zaman kaybettiğini anlatarak ”Bundan sonraki arzum doğru bir şekilde yönlendirilmek. Oyunculukta en dikkat edilmesi gereken şey ilk başta bu olmalı. Bunu ben tecrübeyle edindim oyuncu olmak isteyenlere tavsiyem kendilerine zaman kaybettirmeyecek kişilerle çalışmaları” diyor.

Çocukluktan beri oyunculuk hayali kurduğunu anlatan Zeynep Elçin, Gaziantep’te büyüdüğü için tiyatro gruplarına katıldığını sonrasında da dizilerde oynamaya başladığını anlatarak ailesinin başlangıçta karşı çıktığını ancak şimdilerde en büyük destekçisi olduklarını söylüyor.

Zeynep Elçin Kimdir


Zeynep Elçin Kimdir? ile Benzer Yazılar:

17 Şubat 2018 Saat : 11:42

Zeynep Elçin Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir