Başakşehir Tenis Parkı kış okulu başladı

Son Güncelleme: 11 Ekim 2017 - 2:39 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir Tenis Parkı kış okulu başladı
0 Paylaşımlar

Bahçeşehir Tenis Parkı’nda kış okulu başladı. Tesiste, 06-15 yaş ve yetişkinler ücretsiz tenis dersleri alıyor. Başakşehir Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından işletilen Tenis Parkı yaz sezonunun ardından kış dönemine de yoğun ilgi ile başladı.Başakşehir Tenis Parkı kış okulu başladı

Kış okulunda 06-15 yaş ve yetişkinler olmak üzere guruplar öğrencilerin seviyelerine ve yaş guruplarına göre ayrılarak eğitim veriliyor. Çocuk grupları hafta sonu cumartesi-pazar günleri 09.00 ile 13.00 saatleri arası, haftada iki gün ders yapıyor. Yetişkinler salı-cuma günleri saat 19.00-20.00 saatleri arasında, cumartesi-pazar günleri ise 14.00-15.00 saatleri arasında olmak üzere haftada 4 gün ders görüyor.

Yakın dönemde yenilenerek tenis severlere hizmet vermeye başlayan Tenis Parkı’nda; 1 duvar kortu, 2 açık kort ve 2 kapalı kortla hizmet veriyor. Dinlenme alanlarının da yer aldığı Bahçeşehir Tenis Parkı’nda izleyiciler ikramlar eşliğinde müsabakaları takip edebiliyor. Soyunma odaları, duş alanlarının yer aldığı tesis üyelik sistemi ile işletiliyor.

Tenis Parkı’nın antrenörlerinden Alkan Güler, derslerin gruplar halinde verildiğini ifade ederek, “Spor Parkımızda derslerimizi en fazla 8 kişiden oluşan gruplarla yapıyoruz. Yeni başlayanlar ve ileri seviyedekiler için ayrı gruplar oluşturuyoruz” dedi.


Başakşehir Tenis Parkı kış okulu başladı ile Benzer Yazılar:

11 Ekim 2017 Saat : 2:39
  SPOR

Başakşehir Tenis Parkı kış okulu başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir