Aleyna Tilki ‘mutlaka çocuk yapacağım’

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 - 4:44 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bir yayın organına konuk olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, “Neden sürekli okul değiştiriyorsun okulla ilgili bir sorun mu yaşıyorsun?” sorusu üzerine, okulu deşifre olduğu için okulun önünde fanlarının toplandığını, tehdit edildiğini, çok fazla korumayla okula gitmek istemediğinden can güvenliğinin sağlanması için okulunu değiştirmek zorunda kaldığını söyledi.

Aleyna Tilki'mutlaka çocuk yapacağım'

Ünlü olmadan önce kıskanıldığını ve bu yüzden kız gruplarından dayak yediğini söyleyen Aleyna Tilki ”Ne yapacaksanız çabuk yapın diyordum kızlar bana takıyordu. Ben onlardan daha kalıplı olduğum halde onlara kıyamıyordum dayak yiyordum” dedi.

“Ülkemi temsil etmek çok isterim ama Eurovision’da değil” diyen Aleyna Tilki, “Benim şu anda bu platforma ihtiyacım yok, hemde ben tek başıma platforma bağlı olmadan daha kalıcı bir şekilde ülkemi temsil etmek istiyorum’ dedi. Aleyna Tilki kendini bir tek Ahmet Kaya’yla kıyasladı. “Google’da en çok aratılan ilk isim benimki. Youtube’ta da ‘A’ yazınca ilk Ahmet Kaya’nın ismi sonra benimki çıkıyor.” dedi.

Cevapsız Çınlama şarkısıyla geçen yıl hızlı bir çıkış yapan ve gerek yaptığı işlerle gerek sosyla yaşantısıyla ses getirmeye devam eden 17 yaşındaki Aleyna Tilki iddialı konuştu: “Google’da en çok aratılan ilk isim benimki. Youtube’ta da ‘A’ yazınca ilk Ahmet Kaya’nın ismi sonra benimki çıkıyor.” Aleyna Tilki dudak dolgusu ile dikkat çekti Aleyna Tilki dudak dolgusu ile dikkat çekti

Aile hayatını çok sevdiğini ve kendisinden bir parçanın da olmasını çok istediğini söyleyen genç şarkıcı, 25 yaşında evleneceğini ve mutlaka çocuk yapacağını söyledi.

Ancak kamuoyu çocuk yaştaki bir kişinin bu tür açıklamalar niçin yapar? diye sormadan edemiyor.


Aleyna Tilki ‘mutlaka çocuk yapacağım’ ile Benzer Yazılar:

16 Ağustos 2017 Saat : 4:44

Aleyna Tilki ‘mutlaka çocuk yapacağım’ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir