Altınşehir Bilgievi, törenle açıldı

Son Güncelleme: 4 Mart 2014 - 9:55 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kayabaşı Mahalle Parkı açılışından sonra Altınşehir’e geçen İBB Başkanı Kadir Topbaş ve Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı yoğun bir kalabalık karşıladı.Altınşehir Bilgievi, törenle açıldı
Altınşehir Bilgievi önünde yaptığı konuşmada Başkan Uysal: “Açılışını yapmış olduğumuz bilgievimiz çocuklarımızın gençlerimizin buradaki uğrak yeri, okul sonrası ziyaret ettiği başka işlerle meşgul olmayıp faydalı işlerle meşgul olacağı bir yer olacak. Biz bilgievlerimizde 8-14 yaş arası çocuklarımıza hizmet ediyoruz. Bilgievimizde iyi bilgiler verdiğimiz çocuklarımızı 15 yaşından sonra sporla buluşturalım diyoruz. Şu anda Güvercintepe’de bir tanesine başladık. Altınşehir’de stat tarafında dere ıslahı bitiyor onun kenarında spor alanlarımız olacak. Okullardaki beden eğitimi hocalarının gözetiminde çocuklarımız sporlarını yapacak.

Geleceğimiz gençlerimize çocuklarımıza bağlı diyoruz. En büyük desteğimiz en büyük ilgimiz inşallah onlara”dedi.
Bilgievi açılışında konuşan İBB Başkanı Kadir Topbaş: “Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onları doğru yönlendirmeliyiz. Çocuklarınızın kimlerle arkadaşlık ettiğine dikkat edin. Onları kötü alışkanlıklardan uzak tutun. Gençlerimize yatırım yaparak Türkiye’yi dünyada geçmişte olduğu gibi etkin olduğu bir noktaya getirmeliyiz. Bu merkezler hizmet kapılarıdır. Özellikle Mevlüt Uysal’a teşekkür ediyorum. Bu hassasiyeti göstermiş olan tüm belediye başkanlarıma teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun, Allah zihin açıklığı versin” diyerek sözlerini noktaladı.
Kaynak: Haber7


Altınşehir Bilgievi, törenle açıldı ile Benzer Yazılar:

4 Mart 2014 Saat : 9:55

Altınşehir Bilgievi, törenle açıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir