Bahçetepe İstanbul’un Medikule Etabı Satışa Çıkıyor!

Son Güncelleme: 11 Temmuz 2013 - 5:40 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat Ortak Girişimi ile Başakşehirde hayata geçirilen Bahçetepe İstanbul Projesinin Medikule etabında yer alan 580 konut için satış süreci 13 Temmuz Cumartesi günü başlıyor.

Bahçetepe İstanbul’un Medikule Etabı Satışa Çıkıyor!

Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat Ortak Girişimi ile Başakşehirde hayata geçirilen Bahçetepe İstanbul Projesinin Medikule etabında yer alan 580 konut için satış süreci 13 Temmuz Cumartesi günü başlıyor. Medikule İstanbul etabında konutlar 1+1 ve 2+1 seçeneklerinde tasarlandı.

Yüzde 1 KDV avantajı ile konut sahibi olunabilen projede fiyatlar 172 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 30 katlı 2 kulede toplam 580 konutun yer aldığı etap metro hattına ve TEM’e yakın konumu ile dikkat çekiyor. Başakşehir’de, sağlık kentine komşu ve Olimpiyat Stadı’nın karşısında yer alan Medikule İstanbul etabı 450 milyon TL yatırım değerine sahip Bahçetepe İstanbul’un bir parçası. Ortalama 2 bin 200 TL’den başlayan metrekare satış fiyatı ile konut sahibi olmak isteyenlere sunulacak olan projede 1+1 Dynamic ve 2+1 Urban daire seçenekleri yer alıyor.

Telefon: 444 61 71


Bahçetepe İstanbul’un Medikule Etabı Satışa Çıkıyor! ile Benzer Yazılar:

11 Temmuz 2013 Saat : 5:40

Bahçetepe İstanbul’un Medikule Etabı Satışa Çıkıyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir