BAKMER’den ücretsiz diş taraması

Son Güncelleme: 22 Kasım 2015 - 2:07 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER) ilçe kadınları için ücretsiz diş taraması gerçekleştirdi.

BAKMER’den ücretsiz diş taraması

Ücretsiz diş taraması Medipol Mega Üniversite Hastanesi Diş Hekimi Beste Uysal tarafından gerçekleştirildi. Tek tek vatandaşların şikâyetlerini dinleyen Diş Hekimi Beste Uysal, katılımcılara diş sağlığı ile ilgili öneriler de de bulundu, “Vatandaşlarımızın kontrollerini yaparken akıllarına takılan soruları da yanıtladık. Gerekli gördüğümüz vakaları da hastanelere yönlendirdik. Günlük olarak diş bakımlarını yapmaları dişlerini doğru bir şekilde fırçalamaları gerekiyor. Diş ipi kullanmakta fayda var. Diş fırçalarken acele edilmemeli, sert fırçalanmamalıdır. Herhangi bir şikâyetleri olmasa bile senede bir kere doktora gitmeleri ve dişlerini kontrol ettirmeleri gerekiyor.”

Bir gün süren diş kontrolüne Bakmer’e üye olan ilçe kadınları yoğun ilgi gösterdi. Diş kontrolüne katılan Başakşehirlilere, Medipol Mega Üniversite Hastanesi tarafından diş muayenesinde belirli oranda indirimde sağlandı.

‘Diş sağlığı konusunda önerler aldık’

Reyhan Seven: “Bakmer’in etkinliklerine zaman buldukça katılıyorum. Diş kontrolünü çok beğendim. Diş sağlığı konusunda önerler aldık. Umarım bu tür uygulamalar artarak devam eder.”

Kevser Bayarslan: “Bakmer’in etkinliklerine katılıyorum. Diş kontrolü çok güzel bir uygulama. Dişimdeki kaplamaları kontrol ettirmek için geldim. Önerilerde bulundular. Doktora yönlendirdiler. Katılımcılara indirimde sağlanması güzel.”


BAKMER’den ücretsiz diş taraması ile Benzer Yazılar:

22 Kasım 2015 Saat : 2:07

BAKMER’den ücretsiz diş taraması Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir