Barış Arduç en iyi erkek oyuncu

Son Güncelleme: 21 Nisan 2016 - 12:02 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük gençlik hareketi MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği, Yılın En İyilerini seçti.Barış Arduç en iyi erkek oyuncu

MCD Gençlik Kulübü ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından düzenlenen, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının desteği ve sponsorluğunda yapılacak olan Türkiye Gençlik Ödülleri töreni, 4 Mayıs 2016 Çarşamba günü, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda sanat, müzik, siyaset ve iş dünyasından konukların katılımı ile gerçekleşecek.

Gençler ‘Kiralık Aşk’ Dedi

Geçtiğimiz yaz sezonu yayın hayatına başlayan ve reytinglerde en üst sıralarda yer alan Kiralık Aşk dizisi gençlerin oylarının %52 ‘sini alarak, En İyi Dizi Film seçildi. Oylama sonucuna göre; Kiralık Aşk dizindeki performansı ile göz dolduran Barış Arduç; En İyi Erkek Dizi Oyuncusu, aynı dizi de yer alan Sinem Öztürk; En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve Salih Bademci’de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu seçildi.

Katılanlar 2. Kez Oy Kullanamadı

ABD’den Çin’e, Brezilya’dan Mısır’a, Rusya’dan Almanya’ya, Fransa’dan SuudiArabistan’a kadar dünyanın dört bir yanından toplam 22 ülkeden gencin oyları ile yılın en iyilerinin belirlendiği oylamadaki hilelere karşı yüksek önlem alındığını belirten Türkiye Gençlik Ödülleri’nin Genel Koordinatörü Maksut Coşkun Dokunulmaz; ‘’Güvenliği 24 saat sistem üzerinden takip eden bir ekip kurduk. Tespit edilen hileli oylar silindi ve hile yapmaya devam eden adaylar diskalifiye edildi’’ açıklamasında bulundu.


Barış Arduç en iyi erkek oyuncu ile Benzer Yazılar:

21 Nisan 2016 Saat : 12:02

Barış Arduç en iyi erkek oyuncu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir