Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Başladı

Son Güncelleme: 18 Eylül 2017 - 12:38 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayaşehir 15.Bölge’nin yanı başında yaklaşık bir ay önce inşaatına başlana Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi (BERM)’ni kayasehiristanbul.net takipçileri için ziyaret ettik. Çalışmaları gerinde gözlemledik.

Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Başladı

Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı

Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Başladı2018 yılı içerisinde hizmete açılması planlanan Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi inşaatında temel kazınmış temeller atılmıştır. Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın girişimleri, Çağrı Derneği, Özel Eğitime Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği (ERAM)’ın katkıları ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek proje pek çok alanda ilkleri bünyesinde barındırıyor.

videoMerkez, eğitilebilir yaş sınırını geçenler ve yatağa bağımlı hastalar dışında tüm ağır ve mental engeli olanlara hizmet verecek. Günde 250 kişinin hizmet alması planlanan Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi’nde öncelik ağır engellilerin olacak. Kontenjan durumuna göre çevre ilçelerden de hasta kabul edecek olan kurum, ücretsiz olacak.


Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Başladı ile Benzer Yazılar:

18 Eylül 2017 Saat : 12:38

Başakşehir Engelli Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı Başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir