Başakşehir İBB Turnuvası’nda tüm maçları kazandı

Son Güncelleme: 17 Mayıs 2014 - 1:28 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir İBB Turnuvası’nda tüm maçları kazandı
0 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Birimler Arası Spor Şöleni’nde Başakşehir Zabıta müdürlüğü takımı tüm maçları kazanarak bir üst tura çıktı.

Başakşehir İBB Turnuvası'nda tüm maçları kazandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi birimleri, iştirak şirketleri ve ilçe belediyeleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Geleneksel Birimler Arası Spor Şöleni’nin bu yıl 32. si gerçekleştiriliyor. Futbol, Voleybol ve Masa Tenisi branşlarında binlerce çalışanın katılımıyla düzenlenen turnuvalar şölen havasında geçiyor. Her sene olduğu gibi oldukça çekişmeli geçen turnuvalar sonucunda ilk üç dereceye giren takımlara madalya, kupa ve çeşitli ödüller verilecek.
kayasehiristanbul.net
Tüm çalışanların ortak platformda buluşmalarını sağlamak ve kurumlar arası koordinasyon ve işbirliğini arttırmak amaçlarıyla düzenlenen turnuvada, Başakşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Takımı tüm maçları kazanarak bir üst tura çıktı.

Başakşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından oluşturulan takım Başakşehir Belediyesini en iyi şekilde temsil ederek turnuvada daha üst turlara çıkmayı hedefliyor.


Başakşehir İBB Turnuvası’nda tüm maçları kazandı ile Benzer Yazılar:

17 Mayıs 2014 Saat : 1:28
  SPOR

Başakşehir İBB Turnuvası’nda tüm maçları kazandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir