Başakşehir Saadet Partisi iftarda buluştu

Son Güncelleme: 7 Temmuz 2014 - 8:55 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Saadet Partisi Başakşehir İlçe Teşkilatı’nın bu yılki iftar programı Konistan Toplantı Şehrinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.
İftar programı, çok sayıda misafir ve üyelerin katılımıyla pek çok ismi bir araya getirdi.

Başakşehir Saadet Partisi iftarda buluştu

Katılanlar arasında başta Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, Saadet Partisi Genel Başkan Danışmanı Harun Macit, Saadet Partisi GİK Üyesi ve İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ali İhsan Gündoğdu, Başakşehir Müftüsü Ahmet Bilgi, TV5 Genel Koordinatörü Mustafa Geçer, Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Saadet Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanı Feyzullah Çürük, Saadet Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Nagehan Asiltürk, Saadet Partisi Başakşehir Belediye Başkan Adayı Neşet Çevik olmak üzere çok sayıda basın mensubu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri iştirak etti.kayasehiristanbul.net
Ünlü Hafız Yahya Korkmaz’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, akşam ezanı ile devam etti.

Katılımcılar, Grup Derda tarafından seslendirilen tasavvuf musikisi eşliğinde oruçlarını açtılar. Yemek, Başakşehir Müftüsü tarafından okunan sofra duası ile bitirildi.

İftar programında kısa bir konuşma yapan Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf Güşen, katılımlarından dolayı misafirlere ve üyelerine teşekkür etti. Yeryüzünde adil bir dünyanın kurulması için çalışmalara gece gündüz devam edildiğini ifade etti.

Daha sonra kürsüye gelen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, Ramazan ayını tebrik ederek, bütün müslümanların kurtuluşuna vesile olmasını diledi.

Bu dünyadan ahireti görerek siyaset yapmak gerektiğini ifade eden Birol Aydın, “Filistin Suriye, Irak, Afganistan, Doğu Türkistan ve Arakan başta olmak üzere tüm dünyadaki müslümanların kan ağlıyor. Tüm dünyadaki mazlumlar için adil temeller üzerinde yeni bir dünyanın kurulma vakti gelmiştir” dedi.


Başakşehir Saadet Partisi iftarda buluştu ile Benzer Yazılar:

7 Temmuz 2014 Saat : 8:55

Başakşehir Saadet Partisi iftarda buluştu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir