Başakşehir’de mağaza ve dükkanlar açık artırmaya çıkıyor

Son Güncelleme: 28 Nisan 2016 - 8:39 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Evvel İstanbul ve Adım İstanbul projelerinin 130 mağaza ve dükkanı açık artırma yöntemiyle 14 Mayıs’ta satışa çıkıyor.Başakşehir'de mağaza ve dükkanlar açık artırmaya çıkıyor

Minimum muhammen bedel, KDV dahil 278 milyon 960 bin TL olarak belirlendi

Emlak konut GYO güvencesiyle İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de inşa edilen Adım İstanbul ve Evvel İstanbul’un mağaza ve dükkanları 14 Mayıs’ta satışa çıkıyor. Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerinin cadde mağaza ve dükkânlarının satışı açık artırmayla yapılacak. emlak Konut tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada, Evvel İstanbul projesinde 10 adet, Adım İstanbul projesinde 120 adet olmak üzere toplam 130 mağaza ve dükkan bulunduğu belirtildi.

Dükkan ve mağazaların büyüklükleri 37 ile 1198 metrekare aralığında değişiyor. Yabancı uyrukluların da katılabileceği ihalede, tüm mağaza ve dükkanların minimum muhammen bedeli KDV dahil 278 milyon 960 bin liradan başlayacak. İhaleye çıkan mağaza ve dükkanlar yakın zamanda Başakşehir’de inşasına başlanacak olan Şehir Meydanı, Şehir Parkı ve sağlık Kent’in yanıbaşında olacak.

 


Başakşehir’de mağaza ve dükkanlar açık artırmaya çıkıyor ile Benzer Yazılar:

28 Nisan 2016 Saat : 8:39

Başakşehir’de mağaza ve dükkanlar açık artırmaya çıkıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir