Başakşehir’in en iyi sporcuları belli oldu

Son Güncelleme: 9 Kasım 2015 - 1:08 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir’in en iyi sporcuları belli oldu
0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Spor Parkları arasında düzenlenen spor şöleni düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

Spor Şöleni ödül töreni Başakşehir Spor Parkı’nda gerçekleştirildi. Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ödül törenine Başakşehir spor parkları yetkilileri, sporcular ve velileri katıldı.

Başakşehir’in en iyi sporcuları belli oldu

1221 sporcu yarıştı

Belediyeye bağlı olarak hizmet veren Güvercintepe, Kayaşehir, Başakşehir Spor Parkları ve Bahçeşehir Spor Merkezinin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda 1221 sporcu kendi yaş gruplarında mücadele etti. Basketbol, futbol ve mini futbol branşlarında yarışan sporcular düzenlenen organizasyonda madalya ve kupalarına kavuştu. İki ay süren şenliğin ödül töreni öncesinde yarışmaya dahil olan spor dallarının final maçları oynandı. Çekişmeli geçen finallerin ardından şölenin ödül törenine geçildi.

‘Spor parkı havuzu ve fitness salonu açılıyor’

Velilerinde yoğun ilgi gösterdiği programın açılış konuşmasını Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Selim Çelebi yaştı. Çelebi, “Spor Müdürlüğümüz Mayıs ayında Sayın Başkanımız Mevlüt Uysal’ın talimatı ile kuruldu. Başkanımız, Başakşehir’deki çocuk, genç ve yetişkinlerimizin spor yapmasını istiyorum, dedi. Bunun için ’10 Mahalleye 10 Spor Parkı’ projesini başlattı. Başakşehir Spor Parkımızın hemen yanında yapılan Havuzumuzu ve hanımlarımızın, erkeklerimizin ayrı ayrı faydalanabileceği fitness salonumuzu seçimden hemen önce açacağız. Ön kayıtlarımızı almaya başlayacağız, herkese hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Spor Parklarında toplamda 7 bin kayıtlı öğrencinin bulunduğunu belirten Çelebi sözlerini söyle sürdürdü, “7 bin kayıtlı öğrencimize siz velilerimizi de eklemek istiyoruz. Havuz ve fitness salonumuz tüm üyelerimize ücretsiz olarak hizmet verecek. Çocuklarımızı manevi değerlerine sahip çıkan birer sporcu olarak yetişsinler istiyoruz.”

Protokol konuşmalarının ardından basketbol, futbol, mini futbol branşlarında dereceye giren takımlara madalyaları ve kupaları takdim edildi. Şölende ayrıca Baba oğul turnuvası, mini voleybol, 3’de 3 Basket, Voleybol Turnuvası’nda dereceye girenlere de madalyaları ve kupaları verildi.

Şölen toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.


Başakşehir’in en iyi sporcuları belli oldu ile Benzer Yazılar:

9 Kasım 2015 Saat : 1:08
  SPOR

Başakşehir’in en iyi sporcuları belli oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir