Başakşehir’in Yıldızları Başkanı Ziyaret Etti

Son Güncelleme: 4 Haziran 2018 - 9:32 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir’in Yıldızları Başkanı Ziyaret Etti
2 Paylaşımlar

U16 Erkekler A Türkiye Şampiyonası’nda ikinci olan Başakşehir FYL Basketbol Kulübü takımı, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Kartoğlu, genç sporcuları ve kulüp yöneticilerini tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.

Başakşehir'in Yıldızları Başkanı Ziyaret Etti

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Afyonkarahisar’da düzenlenen U16 Erkekler A Türkiye Şampiyonası’nda ikinci olan Başakşehir FYL Basketbol Kulübü U16 takımını ve kulüp yöneticilerini makamında ağırladı.

“Gençlerin başarıları bizi heyecanlandırıyor”

Başkan Kartoğlu, genç basketbolcular başta olmak üzere Kulüp Başkanı Arif Eyigün, Koç Samet Çıtır ve kulüp yöneticilerini kazandıkları başarından dolayı tebrik etti. Başakşehirli gençlerin spor, sanat teknoloji alanlarında büyük başarılara imza attığına dikkat çeken Başkan Kartoğlu, “Gençlerin hızına yetişemiyoruz. Spor branşlarında, sanat dallarında, teknoloji ve tasarımdaki başarıları bizi hayli heyecanlandırıyor. Çocuklarımızın, gençlerimizin amaçları, hedefleri olsun istiyoruz ve bunun için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz” dedi.

Basketbolculardan Başkan Kartoğlu’na ‘44’ numaralı forma

Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Selim Çelebi’nin de hazır bulunduğu ziyarete genç basketbolcular, Başkan Yasin Kartoğlu’na üzerinde isminin yazılı olduğu 44 numaralı takım formasını takdim etti. Başkan Kartoğlu da, genç basketbolculara eşofman takımı, kulüp yöneticileri ve takım koçuna kalem hediye etti.

Ziyaret, Başkan Kartoğlu ve basketbolcuların ikincilik kupasıyla birlikte objektifle poz vermesiyle son buldu.


Başakşehir’in Yıldızları Başkanı Ziyaret Etti ile Benzer Yazılar:

4 Haziran 2018 Saat : 9:32
  SPOR

Başakşehir’in Yıldızları Başkanı Ziyaret Etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir