Başakşehirli güreşçiler başarıya doymuyor

Son Güncelleme: 30 Nisan 2015 - 1:20 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehirli güreşçiler başarıya doymuyor
0 Paylaşımlar

Başakşehir güreş altyapı antrenörlerinden Cemal Bakır, Fatih Bakır ve Sadin Bakır’ın çalıştırdığı güreşçiler şampiyon olmak için mindere çıkıp ter döktüler.

Başakşehirli güreşçiler başarıya doymuyor

Tuncay Şenyürek – 23 – 26 Nisan tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenen 11–12/13 yaş kulüpler arası ve Rize’de yapılan 15-16 yaş okullar arası grekoromen güreş Türkiye şampiyonası heyecanlı müsabakalara sahne oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başakşehir güreş altyapı antrenörlerinden Cemal Bakır, Fatih Bakır ve Sadin Bakır’ın çalıştırdığı güreşçiler şampiyon olmak için mindere çıkıp ter döktüler. 4 altın ve 4 bronz madalya kazanan sporcular kulüplerini ve okullarını başarıyla temsil ettiler. Rize’de takım halinde 1. liği elde ederken, Kayseri’de 3. olmayı başardılar.

Şampiyona sonrası bir açıklama yapan Başakşehir Güreş Derneği Başkanı Fatih Mehmet Yıldırım, “Şampiyonaya güreşçilerimizi hazırlayan tüm antrenörlerimize, her türlü desteği esirgemeyen Özel İOSB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Rasim Aslan’a, müsabakalar boyunca onları yalnız bırakmayan Beden Eğitimi Öğretmeni Olcay Sidal Torun’a, Başakşehir Güreş Derneği yönetimine, sporcularımıza, ailelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz, bundan sonrada dernek olarak ata sporumuz güreşe ve spora olan desteklerimizi sonuna kadar sürdüreceğiz.” dedi.

Sporcuların aldığı madalyalar şöyle:
Altın
Yusuf Talha Kara
Said Eren Deniz
Mustafa Safa Yıldırım
Muhammed Furkan Dursun

Bronz
Abdurrahman Haduev
İbrahim Odunkıran
Bahadır Atayurt
Bilal Talha Demiröz


Başakşehirli güreşçiler başarıya doymuyor ile Benzer Yazılar:

30 Nisan 2015 Saat : 1:20
  SPOR

Başakşehirli güreşçiler başarıya doymuyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir